Sex ma zacina nudit...

Príspevok v téme: Sex ma zacina nudit...
zebricka1

ahojte, mam 3 rocny vztah s priatelom. sex mavame pomerne casto, ale mna to uz nebavi ako kedysi. dovodom je, ze som pri sexe nikdy nedosiahla orgazmus a potom to, ze priatelovi ako keby bolo jedno co potrebujem. ja by som chcela v tom sexe obcas aj nejaku tu romantiku. masaz, sviecky, proste nieco co by ma navnadilo. predohra tiez trva len kratko.. viem ze ma priatel lubi, len ako keby sa mu uz nechcelo. ked mu poviem co chcem tak mi povie, ze ved aj to niekedy spravi, a nic. je nejaky sposob ako toto zmenit? uz sme sa o tom rozpravali ale nepomohlo. nevravim ze sex sa mi nepaci, ale chcem to aj inak!
za kazdu radu dakujem.

veronika16

ahoj mam preeeesne ten isty problem a lepsie by som to nenapisala, aj ked u nas predohra sa rovna priamo nule. a s tym ze sa mu "nedas " vtedy kedy chce sa nic nezmeni, len ten moj potom zacne este vystrajat ze ho uz nemam rada, ze ma nudi ze mam niekoho ineho a tak dalej bla bla bla, podla mna sa tento stav uz nezmeni nikdy:/ to proste chlap ma v sebe alebo to jednoducho nema:(((

smajliQa

pises, ze mate sex pomerne casto...
tak to zmen,,,
ak sa s nim nevyspis a nedas mu vtedy, kedy bude chciet a potrebovat, mozno konecne pohne tym jeho mozockom chlapskym a zacne uvazovat aj o tvojich potrebach,,,
vela stastia!!!