stranka MAC

lulu24

este som si spomenula na jednu stranku, kde maju par veci od MAC, maju tu aj tiene :) www.fragrancedirect.co.uk
Postovne sa uz ale plati, no je este znesitelne:
www.fragrancedirect.co.uk
No ved toto, skoda, ze sa na Slovensku nepredavaju take znacky. Sice niekedy ani to Essence nemusi byt zle, ale jasne, ze sa to s MAC vacsinou neda porovnat :)

MAC4

ja moc na e bay neobjednavam takze moc s tym skusenosti nemam.vzdy som kupovala priamo v usa lebo som tam chodievala na sluzobky ale kedze od noveho roku ma novu robotu tak sa tam tak skoro nedostanem teda :-D ale kamos objednava tak jemu poviem urcite to bude vediet.

skoda ze tuto na slivensku neni ani mac ani victoria´s secret nic :( to je velka skoda, uz nam ostava fakt len ten youtube kukat, s tymi znackami essence a podobne tazko docielime taky vysledok.

lulu24

hej, mam to obkukane, som zavislacka :D Urban Decay Naked maju skoro vsetky vizazistky na youtube :) aj take neprofesionalne :)

lulu24

Tiez som to myslela tak, ze sledujem youtube, ale dost intenzivne :)
Jaaj, tak to si mohla dost usetrit, keby si si priamo v USA kupila, mozno nabuduce :)
No ale free shipping vacsinou plati len pre USA, daj si pokrocile vyhladavanie na ebay. Je tam napisane modrym Advanced a tam si potom v casti Location zadaj Only show items available to Slovakia. Teda ak si si to nahodou este nenastavila. Potom by ti to malo vyhladat len tych, co zasielaju na SK a aj postovne by sa ti malo ukazat. Free shipping na Slovensko z USA som este tusim nevidela :) To vacsinou Cinania ponukaju :)

MAC4

ja zatial neficim ale zatial len sledujem. ja tapa hlavne ze som bola v amerike pred dvoma mesiacmi a minula som vsetko na moju oblubenu victoria´s secret.

uz kukam ten e bay dost tam toho je najlepsie kukam free shipping. pozrem aj na tu stranku co si mi dala.

lulu24

Nie je za co :) A ak by si nechcela MAC, ale nejake ine znacky, tak na stranke www.beautybay.com maju momentalne postovne zdarma do celeho sveta. Maju tam zaujimave znacky, aj tu Urban Decay, Stila, Jemma Kid, Too Faced, atd. Pozri sa. Su tam aj take roznofarebne paletky. A je to anglicka stranka, takze neplatis ani DPH, ak presiahnes sumu 22 EUR ako by si platila napriklad z USA :)
Tiez ficim na youtube, raz ma to financne zruinuje :D

MAC4

nieco farebne syte a potom aj tmave odtiene najdolezitejsia je cierna lebo ja som doteraz nenasla kvalitnu ciernu farbu. v pupe alebo od diora ked tak. chcem experimentovat podla youtube preto chcem siroku skalu farieb, je tam vela bab ktore kvalitne licia ale na to treba aj kvalitne sminky, ktore u nas tazko zozenieme. dam na tvoju radu a kuknem e bay

dakujem :)

lulu24

Alebo potom MAC sa da zohnat v Prahe, ale tam je drahy. Potom maju aj vo Viedni a napriklad v Krakowe :) Ale najlacnejsie vyjde asi v USA ci v Kanade :)

lulu24

Tu je to tazko zohnat. Nieco maju na ebay.com, ale pozor, lebo tiez sa to tam hemzi falzifikatmi. Treba pozerat na hodnotenie predavajuceho a kupovat len od Americanov, z Ciny nie, ani keby tam pisali, ze je to 10000% authentic MAC :D
A pozri si na oficialnej stranke MACu ci maju vobec taku paletu, aku budes chciet v portfoliu: www.maccosmetics.com MAC nerobi vela paletiek.
Neviem presne ake tiene by si v tej paletke chcela, ja rozmyslam nad Naked alebo Naked 2 od Urban Decay. To by vyslo aj lacnejsie ako MAC. Teda ak chces take prirodzene tiene.