Aby sa zamiloval/má to zmysel naťahovať?

Príspevok v téme: Aby sa zamiloval/má to zmysel naťahovať?
zmätená

stretávame sa 5 mesiacov, ja som za zamilovala, on nie. tvrdí že som skvelá, osobitá, má ma velmi rád, ale nelubi ma. neviem ako si ho mám ešte vôbec získať? myslíte si, že sa ešte môže zamilovať? citom sa rozkázať nedá,ale je to strašný pocit, keď ty lúbiš a vieš že ten druhý nie. Vzdať sa ho nechcem, ale trpím. Pomôže niekto?

podobne

a to isté mi povedal že on má má rád a dokonca že má na mňa slabosť...nechápem ale čo to znamená sex sme spolu ešte nemali...stále sa len bozkávame

podobne

zmätená som v uplne rovnakej situácií ...teda ja som asi na tom ešte neni tak isto lebo ja som sa zalubila asi príliš skoro...stretávame sa málo ja sa skôr bojím že či niesom pre neho len druhou voľbou ked nemá čo robiť a nudí sa ...:( ja som mu o svojich citoch ešte nepovedala ale povedala som mu že chcem vzťah ...on mi povedal že to chápe ale v podstate ani mi sám nechcel povedať čo chce on...vraj bol dlho sám a bla bla...teraz neviem čo robiť ja už som aj skúšala skončiť to uplne zrušiť kontakt ale on sa znovu ozval a zase neviem kam to celé vedie...to je to najhoršie :(

kacenkaaa

mila zmatena, ja som bola v rovnakej situacii, ale na druhej strane. stretavali sme sa asi pol roka. on sa sialene zalubil, ja nie. davala som tomu cas, bol to dobry chalan. ALE... nic sa nezmenilo. prave naopak, casom to bolo len horsie, on na mna zacali tlacit, bol nervozny, a skoncilo sa to skaredou scenou a ja som odchadzala cela vyklepana. beriem to ako strateny cas. rozhodla som sa to radikalne ukoncit, aby som mu neublizovala. mozno, ak to urobis aj ty, on si uvedomi, ze ta nexce stratit, a zabojuje o teba a zalubi sa. poznam totiz aj taky pripad :)... neda sa na 100% zovseobecnovat... kazdopadne drzim palce

nerozhodny

tak v tom s...jej asi pasuje.. :)tak ale nerobme si srandu, asi ti je s nim dobre, tak "zazmuris ocko" aj nad tou jeho nelaskou..nezny je k tebe, prituli si ta aspon? mozno ta aj lubi, ale hra formu..existuju vselijaki previti..
a keby si mu dala kopacky zajtra, tak pride na kolenach...sak vyskusaj,..nemas co stratit..

Anaya

Bola som v podobnej situácii a keď som si odtrpela svoje, skončila som to. Bolo to kruté a trvalo mi to dosť dlho sa z toho spamätať, ale keby som s ním zostala, bolo by to ešte horšie. A dnes mám niekoho, kto je 100x lepší :-)

Netráp sa, lásku nevynútiš.

nerozhodny

..ja ako nerozhodny si myslim, ze ty jako zmatena by si sa mala porozhliadnut po niekom inom..toto keby mi niekto otvorene povedal, ze ma nelubi, tak jaky to ma vyznam?