milujem ho, ale....ten sex

Príspevok v téme: milujem ho, ale....ten sex
evinna2

Dobrý deň, neviem či sa chcem posťažovať, proste chcem to zo seba dostať...
Sme manželia dva roky, milujem ho a viem, že aj on miluje mňa...no mame rozdielne názory na sex, mne nestačí jeho tempo :(
Ja mam strach z toho, že mi to vadi, neskutočne, a on o tom vie, ale nič nerobi....ja neviem, ako mu to mam povedať...mne nestači sex raz do týždna, a čo ho mam prehovarať? Ja by som chcela aj experimentovať, on zas nie.....
Vačšinou to býva vo vzťahoch opačne, že žene sa toľko nechce, že chlap myslí stále na sex...a tak...no u nás...ja neviem kde je chyba....Ale asi možno aj viem, on je môj prvý sexuálny partner, a ja niekde v podvedomí by som chcela ešte niečo vyskúšať niečo íné ako manželská posteľ, niečo vzrušujúce...Keď mu poviem či si kúpime nejakú sex. pomôcku na spestrenie naších intímnych chvíl...o tom ani počuť....bojím sa, že sa odcudzíme...milujem ho, a viem, že aj on mna...len to milovanie ma trápi...ja som si myslela, že takéto stereotipné to bude až po dlhšom čase a nie teraz ved mam este len 26 čo bude o par rokov?...

alenka_maxova

mna by zaujimalo, ci bol takyto aj pred vasou svadbou? Necitala som prispevky nizsie, tak neviem ci sa to rozoberalo, ale je to dost podstatna vec....

evinna2

A stále dookola, dookola....len ja a ja...x-krát som za nim šla do sprchy, x-krat som sa mu šupla pod perinu, mam tucet erotického prádla....ja nechapem...a mu to aj "po lopate" všetko poviem...chvilku vydrzi byť vášnivy, a potom....
Nestačí mi jeho tempo....ja to chcem stále, a stále chcem počuvať, že ma chce mať, že ma musí mať...a ni len v posteli ked ideme spat..a hlavne ne raz do týždňa...
Ja mam strach, že akurat krásny vek na užívanie si sexu mi len tak prejde pomedzi prsty...len dúfam, ze sa to nebude zhorsovať...

Melaniee

Uplne ti rozumiem.. Tazko v tomto poradit. Skus zatial asi predstavy, ak pomoze. Milenca by ti asi neschvalil, no po psychologickej stranke by to bolo riesenim. Sex. citenie mu nezmenis. Zalezi na tebe, dokedy to budes zvladat. Na druhej strane, mozno sa u teba pozmeni horonalna hladina, povedzme po porode, trochu klesne tvoja chut a uz nebudete mat co riesit :)

xxxxxxxxxxxx

a skusala si sa obliect nejako vyzivavo? spodne pradlo a taK? nejak sa upravit? zena v bombardakoch a v roztahanom tricku nieje moc pritazliva :))) ci?

xxxxxxxxxxxx

urob to tak ze ked sa ide sprchovat vystartuj do sprchy za nim...vies... ze sa proste nepytaj vyuzi situaciu a znasilni ho na mieste :D ja mam ale chalana co take prepady ma rad :D my sme to uz robili aj na balkone..v sprche to milujeme obaja... ja mam problemy s chrbticou tak to poslednu dobu robime tak ze sa spolu sprchujeme, namydlime sa pekne umyjeme, poobchytkavame sa riadne pri tom a si cupnem a aspon ho vyfacim do konca alebo opacne, alebo len tak chvilu a potom utekame do postele kde to dorobime :) on mmiluje pocit ked sa mi moze vystriekat do ust no ja to pripustim len v sprche aby som to mohla vyplut a vymyt si hned pusu :D on toto velmi dobre vie tak sa spolu casto sprchujeme :)))

evinna2

26 - 28 ja nechapem....myslela som si, že pride takýto problém, veď vzťahy sa menia...len som dúfala, že niečo také budem riešiť po 35-tke ... keď budeme mať aj babatko....

evinna2

Na jednej strane ho veľmi milujem nemenila by som ho ani za nič, je skvely v každom smere okrem toho sexu...A na strane druhej aj sa za to hanbim, ale normalne miestami rozmašlam o milencovi na sex....Bože to som fakt napisala... :( Nedokazala by som to....ja ho jednoducho chcem, musim, zmenit...ja len prosím a dúfam, aby sa mi to podarilo...
Ved nechcem až tak vela...ja len...prečo mi teraz nešuška, že ma na mna chut? ale vedla mna len spi a chrapka si...
Už tak dlho sa nestalo, že by mi povedal, že ma na mňa chut, že ma chce a hned ma musi mať....možno tak ako vravíš, mam zobrať iniciativu do ruk...ale to robim...len už ma to nebaví...a raz do týždna mi to nestačí...ja by som chcela aby každy den mi vravel, ze ma chce preťahovať - :) nie doslovne.....

wreck

tak potom musis zvazit, ci ti jeho ostatne vlastnosti dokazu vykompenzovat nedostatok tvorivosti v sexe. ono to nemusi byt uplne nanic. hovori sa, ze v partnerovi mas 70-80-90 ale nikdy nie 100%. potom jedneho dna si z tych chybajucich 30-20-10% taka nestastna, ze rozmyslas ci ich mas hladat inde. lenze "inde" moze byt aj tie percenta ine, a co ak zistis, ze teraz mas len 60 a 40 ti chyba?

ja som si doteraz z precitaneho myslel, ze ta to uz ani nebavi alebo sa na sex s nim netesis. ale ked teraz pises, ze je to celkom dobre, tak naozaj len zvaz jeho ostatne vlastnosti -- charakterove, chlapske, potencialne otcovske, a vobec celu jeho osobnost, potom zober sex a daj to na vahy. stoji za to? ked sa nan mozes spolahnut, ked ta podporuje, stoji pri tebe, vie a chce sa o teba postarat... to je velmi vela.

a popri tom stale skusaj ako nan ist. zaved ho do obyvacky, daj ho lahnut na zem na chrbat a povedz ze chces nieco vyskusat. potom sa vyzlec a chod na vec a nech je to v tvojej rezii. on nech len tentokrat pasivne lezi. a snaz sa trochu, aby aj on z toho nieco mal, mozno sa v nom aspon nejaka mala cast zobudi. asi nebude ako chudak dalibor vrana vo vrchni prchni: "ja potkam zenskou a okamzite, strasne plasticky, vidim, co by se s ni dalo prozit." :)) ale mozno sa aspon trosku nastartuje, ak mu vhodne pomozes.