miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?

Príspevok v téme: miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?
leila1134

Ahojte,msm otezku,byvam s priatelom ,vyse pol roka,iz dlhsiu dobu si nemame co povedat,leziem mu na nervy,neustale ma provokuje aku ma dobru naladu,na zaciatku kym si mnou nebol isty o mna bojoval,citila som z neho lasku ,ze chce somnou byt dokonca zivota ,mat somnou rodinu,no teraz je voci mne lahostajny,ignoruje ma,uplne sa citim ako keby ma nenavidel poradte mi prosim co mam robit lebo ja uz neviem co si mam mysliet o tomto vsetkom.

leila1134

no som tu len s nim ,on ked sa pohadame vezme mi peniaze a vsetko ,hak te ignorovat sak ignorujem a mechyta sa ,som na nho odkazana,v cudzej krajine mam tu len jeho a on sa ku mne takto chova,este aj odide kukamaratovy a mna tu samu neha v byte ,a verte ze pride a zacne sa chovat ze sa nic nedeje,proste uplne ma ma na haku je mladsi o 5 rokov este,ja som sa vzdala vsetkeho kvoli nemu

nathália008

tým chcem dať najavo,aby aj on pocitil sám čo robí,ja som tiež podobné zažila,to čo sa robíš múdra teraz magy.Leila píše,že ona mu ide na nervy,a ked ma dobrú náladu,tak ju provokuje-to má byť k nemu milá??Ignoruje ju,a cíti,že ju nenávidí-to má byť stále milá a chodiť okolo necho,lebo on chudák nemá dobrú náladu?Ak ho ľúbi,a možno aj on ju-tak prečo by nemala skúsi´t niečo čo by ho prinútilo rozmýšĺať??

Magy

nathália008 - kolko mas rokov, dieta?? oplacat zle zlym, resp. obmedzenost obmedzenostou je kratkozrake a prizemne jednanie. Nikdy to nikam nevedie. To je potom aky vztah? Obaja sa budu ignorovat, kaslat na seba, robit si naschvaly...
Takuto radu moze dat len nevyzrety clovek.

Magy

winki - suhlas s jednou malou vyhradou. ak je to klasicky typ "macho", ktory bojuje a snazi sa len na zaciatku, nosi kvety a zahrna zenu pozornostou, ale akonahle je babenka jeho, uz ho nedonutis ani topanky zobut na jednom mieste aby si o ne nezakopavala, potom je akakolvek debata absolutne zbytocna. tahat prec od takeho "samca"!
Leila - budes sa musiet postavit na vlastne nohy. Inak to nevidim. A ver, ze vsetko sa da, ked sa chce.

leila1134

cies co mi na to povie ? ze ja mam furt nejaky problem,zijě s nim na cierno v zahranici ,nemam tu povolenie ani na pracu cize financne som odkazana na nho, on tu ma mamu co ma nenavidi ,a snou furt niekam,a somnou vobec nic,som chora jak pes a ze to prezivam tu chorobu no peklo

winki

Povedz mu otvorene ako sa cítiš, čo ti vadí a čo by si chcela a uvidíš, ako ti to vysvetlí. Základom je komunikácia s partnerom.