Zivot bez deti?

Súvisiaci obsah

dazdovka666

Ja mam nieco malo cez 30 a teda tiez nie som hotova z deti, dokonca som z nich nervozna /napriek tomu ma vacsina deti zboznuje :D/ a myslim, ze kebyze je to len na mne, tak sa rozhodnem deti nemat. Nato mam prilis vela konickov :D
Ale prednedavnom som asi prvykrat v zivote mala na rukach male babatko, celkom mile :). Takze myslim, ze ak by na mna moj partner tlacil, ze silou-mocou chce dieta, mozno by som na to pristala a viem, ze by som v tom pripade bola dobrou matkou. Avsak ak niekto dieta mat nechce, tak sa len tesme, ze ho nema.

martina0222

nemám také pocity. Už od decka som pripravená byť matkou a rozmýšlam, ako budem vychovávať svoje deti. Samozrejme, najprv sa musí zjaviť dokonalý chlap a pred tým, než budú deti, treba aj kopec prachov, vlastný dom atd... A ešte jedna dôležitá vec, chcem si poriadne užiť to, čo s príchodom dieťaťa nenávratne odíde.

lost

cize clovek moze spinit do svojho mesta, kdezto mravec vie ze to nie je rozumne? :)

obom ide o prezitie.. preto si mravce nespinia do svojho..

ladida

alcyon-absolutny suhlas.asi tisickrat som zopakovala-ak niekto ako smajliqua povie k teme"zivot bez deti",ze sa nato neciti a nedokaze a nechce sa obetovat,ja to absolutne respektujem,ak niekto vytiahne problem spinavych ulic a potencialnych kriminalnikov,tak sa mozem akurat tak zasmiat,tvoja podpora mi pre zmenu padla dobre,kedze som v tejto teme bola oficialne pochovana za ziva:)
je mi to ale jedno,ak niekto neznasa deti,nema pre mna ani vyznam sa nad takym clovekom pozastavovat.
piktogram-tvoje siahodlhe p***viny sa mi nechce citat,skoncim vzdy na 3 riadku.tak sorry a bye bye.