Prekyslený organizmus

- mira

Hnisavé ložiská obsahujú baktérie. Tie sa môžu rozmnožovať v prostredí, ktoré im vyhovuje, a to je prekyselené prostredie.

liv99

skus si precitat tuto knizku: kurt tepperwein omladzujúce odkyslenie, na nete najdes aj free pdf a urcite v nej najdes info co hladas

malachitka

tpch1

kožná hľadala ložiská a obvodná riešila prekyslenie...
vies čo,jedine na čo sa zmohla boli testy na helicobactera...čo s tým nesuvisí..
čo by si mi poradil/a ?

malachitka

tpch1

kožná hľadala ložiská a obvodná riešila prekyslenie...
vies čo,jedine na čo sa zmohla boli testy na helicobactera...čo s tým nesuvisí..
čo by si mi poradil/a ?

tpch1

no tak loziska su jedna vec a prekyslenie uplne ina :-D
takze obvodna povedala, ze mas asi prekysleny organizmus-a dalej co? Odobrala nejake tekutiny, nieco zmerala a podobne?

malachitka

tpch1

áno, dermatologička bola zato,aby sa mi spravili viaceré vyšetrenia či nemám niekde ložiská, a ked som bola na krv u svojej obvodnej povedala,že to môže byť tým,že mám prekyslený organizmus. Jediné ešte kde som nebola je gastroenterológia a gynekológia...

malachitka

tpch1

áno, dermatologička bola zato,aby sa mi spravili viaceré vyšetrenia či nemám niekde ložiská, a ked som bola na krv u svojej obvodnej povedala,že to môže byť tým,že mám prekyslený organizmus. Jediné ešte kde som nebola je gastroenterológia a gynekológia...

malachitka

tpch1

áno, dermatologička bola zato,aby sa mi spravili viaceré vyšetrenia či nemám niekde ložiská, a ked som bola na krv u svojej obvodnej povedala,že to môže byť tým,že mám prekyslený organizmus. Jediné ešte kde som nebola je gastroenterológia a gynekológia...