Sen

snár

malachitka
Pokiaľ sa jednalo o konkrétne tvoje mačky, ku ktorým máš vzťah, asi by som ich považovala za symboly 2 ľudí, ktorí sú ti blízki a nezávisle od teba ti radia,alebo v tvojom živote na teba dohliadajú. Možno si práve v situácii, keď sa máš pre niečo rozhodnúť a nie si si zatiaľ istá, ktorá z možností ti je prínosnejšou. Tieto osoby sú svedkami tvojho rozhodovania a ty ich žiadaš o pomoc. Svojím spôsobom je jedna z nich zaslepená úplne a tá druhá, hoci je schopná objektívne súdiť situáciu, nerobí to úplne. Koniec môže symbolizovať naliehanie, alebo útoky na tvoje rozhodovanie.
K tvojmu snu sa ešte vrátim. Nemám tu teraz "pomôcky". Ak to nesedí, skúsim to podľa nich.
Určite napíš, či ti to dáva význam.

malachitka

@snár

Prosím ťa, dneska sa mi sníval strašne divný sen. Sedela som na gauči a moje dve mačky mi sedeli na kolenách, kocúrik,ktorý mi sedel na pravom kolene nemal zreničky a namiesto nich mal bielko podliate krvou a mačka sediaca na mojom ľavom kolene mala jedno oko normálne a druhé rovnako podliate ktvou,a nakoniec chceli po mne skočiť a v tom som sa prebrala čo by to mohlo znamenať? Ten sen ma tak vydesil,že som sa bála zaspať...

snár

Sny, ktoré sa opakujú zväčša symbolizujú niečo v tvojom živote. Ak máš pocit, že nevieš dýchať, môže to byť niečo, čo ťa v tvojom živote obmedzuje, berie slobodu, alebo až dusí. Môže to byť tvoj vzťah, práca... Nad tým sa musíš zamyslieť ty sama. Ďalej by bolo dobré, keby si pridala nejaké ďalšie okolnosti sna. Snáď by som ti ho vedela vyložiť. Dôležité sú osoby, symboly, farby, čísla. Ak sa niečo z toho v sne vyskytovalo. Tiež prichádza do úvahy to spomínané spánkové apnoe. Zobudíš sa pred "zadusením", alebo sa ti sen nejako dosníva? Je na svete málo ľudí, ktorý tieto sny dosnívajú. Bola by som zvedavá na ďalšie okolnosti sna. Napíš. Rozlúskneme.

werca

aj ja som mávala ako menšia opakované sny .. nejako to prešlo ale ešte doteraz si ich pamätám..ale podľa mňa to súvisí s psychikou, tak ako sa píše nižšie

Jane318

Mne sa opakujú sny, nie sú rovnaké, ale s tou istou tematikou. Jeden čas sa mi o niečom takom snívalo každú noc (možno aj mesiac v kuse), ale sa mi opakujú sny s tou istou tematikou tak.... divne periodicky, napr. dva krát do mesiaca furt....
Môže to byť aj obava z niečoho (čo si myslím v mojom prípade). Proste ten strach, ktorý ťa prenasleduje a ty ho možno nevnímaš, ale v snoch sa ti prebojuje na povrch.
Hm, niektoré sny môžu byť aj predtuchové. Ale taký som ešte nemala, ale poznám pár prípadov, kde sa ľuďom niečo snívalo a o pár dní, možno týždňov sa to stalo (nie presne do bodky, ale podobne) a až vtedy si uvedomili, že sa im to vlastne snívalo.

Lulu2011

mne sa tiez opakuje jeden sen, v ktorom ma byvaly velmi miluje ako citovo :) je to vzdy velmi intenzivne a casto sa mi to sniva, neviem preco, uz nie sme spolu dlhe roky a je to uplne uzavrete

s tým dýchanim to bude tak, ze ozaj ti nieco v noci je, to poznam, vzdy ma to vydesi

chladomor

Keď sa ti zle dýchalo vo sne, možno sa ti zle dýchalo aj v skutočnosti počas spánku. Mne sa napríklad raz snívalo, že mi cirkulárom krájajú ruku na plátky a keď som sa zobudil, zistil som, že ju mám celú stŕpnutú, lebo som si ju priľahol.