Ubytovanie v Bratislave

Príspevok v téme: Ubytovanie v Bratislave
rach3l

dobrý deň, neviete mi poradiť nejaký internát alebo niečo podobné, kde by som našla voľnú jednolôžkovu izbu v bratislave? vysokoškolske sú beznádejne plné, privaty veľmi drahé...stredoškolske som zas nenašla, čo by ponukali samostatne izby..je to pre mňa dosť dôležité, pretože potrebujem pokoj na učenie..

david23

tak preruš štúdium, vypusti prednášky, choď na externé,... keď to nezvládaš, ja som si takto uhnal zdravotné problémy a diplom za to nestojí, aj keď bojujem ďalej...

krtko-lampa

Jasne, ze nikde :D ... vsak ked nemas prachy tak si nemas co vybrat. Nemyslis, ze uz z toho mnozstva ludi co je tam, by si niekto to: DOBRE A LACNE obsadil ;) Ved rozmyslaj ;) ...

rach3l

vďaka za chytré rady, ale 150 nie je pre študenta práve málo, vstávanie o pol 5 a príchod na izbu o 8 večer ma už akosi prestáva baviť takže dochádzanie je presne to, čo sa snažím zmeniť a kdeže som 3x do týždňa v škole 12 hodín denne a zvyšné dva mám čo robiť aby som zvládla regeneráciu a to, čo od nás v škole chcú..keby bolo riešenie také jednoduché tak sa tu nepýtam

david23

samostatná izba na priváte sa dá zohnať za 150 eur, možno aj za 100 v nejakom Pezinku, internátnu izbu žiadnu nedostaneš, tie sa šetria pre študentov danej školy. Alebo si najdi prácu v kancli a tam sa zostávaj večer učiť.