Creva -naduvanie

Príspevok v téme: Creva -naduvanie
sofrineta

Prosim vas poradte: MOja mamca ma velke problemy s naduvanim a tusim ja som to vsetko zdedila :(, ked nieco s niecim zle skombinujeme (tych zlych kombinacii je uz vsak moc - to aby sme nic nejedli :( )tak nas hned naduje a navyse ju teraz este aj boli lavy bok. CO to moze byt a co na to pomoze ...inac bola na vsetkom moznom (zenska, hadica z hora aj dola)a nic nikde nenasli ....tak budem rada ak tu nieco napise aj nejaky odbornik ale vdaka za vsetky prispevky :)

pupavka

teraz som kukala ceny, to najlacnejsi stoji vyse 3 000 Sk, najdrahsi vyse 7 000 Sk... Ale ak je to naozaj take perfektne, ako pisete, a ako je uvedene na ich stranke, tak sa oplati obetovat peniazky. No ale skor, ako by som minula tolko prachov, chcela by som poznat nazor odbornika...

m janík

nadúvanie často spôsobuje slezina a žlčník.Podľa popisu ide asi o slezinu,je slabá.Podporiť ju a problém zmizne-akupunktúra

rysula

Aj moja sestra si už kúpila Colonix.Berie ho jej kolegyňa ,ktorá po ňom dokonca aj schudla.Vraj má úúžasné účinky.

hmm

ja som mal tie iste problemi ze ma stale naduvalo...zacal som pit vodu, vela vody...t.j. na ranajky 2 litre vody...teraz uz tolko nepijem no odvtedy tieto problemy nemam

wanda

no vidim, ze cele forum zacina byt reklama na Colonix....
kup si v lekarni napr. Nutrolin B alebo nejake ine probiotika, ale uzivaj ich pravidelne, uvidis, pomozu

kastanka

Colonix je výlučne rastlinný produkt,,složený z troch preparátov a to kapslí Paranil(tie zaberajú proti parazitom),poto Colonix -vlákniny a čaju Kleri.Funguje to úžasne ,možno na začiatku u každého inak,ale po tých 2 týždňoch je výsledok zaručený.

mariana

mam problemy so zlcnikom,zjem nieco tazkeho a nemozem v noci spat mam velke bolesti.Niekedy si nemislam ci nemam slepaka