Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

tpch1

neboj sa, ked si mlada nejako ublizi, alebo sa zruti, tak aj mamke zacne rit stahovat...
idem upiect babovku, o chvilu som spat..

tpch1

Mozno este nejaky cas to vydrzi kamuflovat, zavisi aj od stresu zvonka. Ak sa aj vystrabi z tej tehotenskej fobie, ked si urobi 100 testov a vsetky budu negativne a po 9 mesiacoch neporodi, tak sa casom najde iny malicky spustac tej patologie, ktoru ma v sebe. Tento system sa neda dlhodobo udrzat v akceptovatelnej miere. Takze liecenie je nevyhnutnost, jedina cesta, ako sa mu vyhnut, je ta, ze skor, ako bude prinutena sa liecit, si smrtelne ublizi. Tak to vidim ja. Nedavam 100% zaruku, je to moj nazor.

J111

"Podla mna je prineskoro":D
Ja sa Vam cudujem, ze sa Vam chce radit niekomu, kto o to vobec ale vobec nestoji. Stoji mozno o lutost alebo o nejake ine podivne pocity:D

tpch1

Maoam, v tomto stadiu je ten strach z otehotnenia len malilinky vrcholcek ladovca, v tom to nie je...tam je vsetko vnutri zhnite a premenene na totalny maglajz. S tymto by si mozno ciastocne poradil nejaky extrasuperanalytik po aspon 10 rokoch tvrdej driny, ale v poriadku tato baba uz nebude nikdy. Podla mna je prineskoro.

xdanielax

mne sa zda zase divne, ze tvrdi, ze jej mama vie o jej pycho stave a aj tak jej hovori, co zas zere, ze je tucne prasa atd ...

ale inak horor to citat, esteze som sla spat vcera. furt dokola to iste. a citovo vydiera uplne ukazkovo. stale len o nej aby to bolo. a potom to ako sa vsetkym ospravedlnovala. fuj, uplne jak moj byvaly frajer. hnus.

Maoam

neviem, ci si robila na psychiatrii, ale vyznas sa, bolo super, ze si mi to vysvetlila priamo nazorne pocas toho, ako sa to dialo, bolo mozne vidiet tu postupnost, takze dakujem ti :-)

tpch1

chapes, najprv na mna vyleti, ako si dovolujem napisat o nej take veci a ze sa zasamovrazdi a vzapati otoci, vystruha pokornu pozu a snazi sa vytlct aspon lutost, ked uz nic ine a kyda sama na seba, ze je odpad. To je poriadna psychopatia, to ti poviem. Ak toto robi aj doma, tak sa cudujem, ze ju tam este toleruju. Jedine ze ma sadisticku mater, ktorej robi dobre, ked sa dcerka za nou priplazi a oblize jej nohy.