meskanie menstruacie po 1 sexe

Rubi

No Miska na preursovanu suloz sa rozhodne netreba spoliehat nech je uz partner akokolvek skuseny pretoze aj ked ho vytiahne pred ejakulaciou tak predtym vylucuje preejakulacnu tekutinu a ta tiez obsahuje spermie.Takze pozor!

nani

noo tak mne meskala menstruacia tyzden,ale na rozdiel od vas sme pouzili ochranu tak som sa nemusela az tak bat ci som alebo nie som tehotna.to ze ,,daval si pozor" je najvacsia hlupost,mali ste jednoducho pouzit ochranu a ked ste nemali, tak jednoducho nemalo byt nic...nabuduce budte zodpovednejsi.

miska

a planujem si predpisat HAK ale tak zatim sme spolu len 3 tyz sexualne zili tak som proste este neriesila bo ece 1 razy to bolo vzdy s krvou ale tak ted to meska... ale moze to byt preto ze nebolo telo zvyknute, ci?

miska

ale tak mal predtym frajerku polroka, robili to bez ochrany kazdy den a nic,, proste aj pri mne vzdy ked uz to malo byt tak ho dal von.. ale...

Rubi

No tak ty si teda fakt dobra, milujete sa bez ochrany a potom lamentujes ci nie si tehotna.Preco sa riadne nechranite?