Ako zistím že ma naozaj úprimne ľúbi môj partner?!

Láska

Podľa mňa to zistíš tak,že budeš pozorovať ako sa k tebe správa či je odťažitý alebo chce byť stále s tebou tu je pár bodov ako to zistíš:

1: CHCE S TEBOU TRÁVIŤ ČAS
2:RÁD TI DÁVA PEKNÉ DARČEKY IBA ABY ŤA POTEŠIL
3:DÁVA TI DLHÉ A VÁŠNIVÉ BOZKY A HNEĎ SA POTOM USMEJE
4:TROCHU ZMENIL SVOJ ŽIVOTNÝ ŠTÝL NAPR. PRESTALFAJČIŤ
5:UTEŠUJE ŤA KEĎ SI SMUTNÁ
6:KEBY MOHOL DAL BY TI AJ MODRÉ Z NEBA
7:NEBOJÍ SA SVADBY S TEBOU

Agnes999

Porozpravaj sa s nim ze ako vidi svoju buducnost on, ako ty. Povedz mu, co ty chces a uvidis, ako sa k tomu postavi.

TinaM

no, snubak mi prisiel ako snaha udrzat si ta...a teraz, ked ta ma, tak na co by sa zenil. Ak ma k tomu taky postoj, ze tym nic neziska, asi ani rodinu s tebou neplanuje. A co ty, planujes rodinu?

beruška

ja, mam problem s priatelom. žijeme spolu rok aj pol a minule leto mi dal na narodeniny snubny prsteň a povedal mi že si ma chce vziať a že to dame na september 2013 nedavno som sa ho pytala či to plati a povedal mi, že on sa ženiť nechce že je na to stary a že on z toho nič mať nebude. ja, mam 30 rokov a on ma 40 rokov. pride mi že on vlastne nevie čo chce a čo mam robiť ? nutiť ho nema vyznam ale neviem na čom som?

viktuska2

PREMYSLALA SOM NAD TYM ASI VIEM PRECO JE KUMNE TAKY,RADA CHODIEVAM NA AZET PISEM SI TAM STALE KED NIE JE DOMA,AK SA DA TAK IDEM AJ NA SKYP A TAM KECAME ON TO ZISTIL A VADILO MU TO,MAM PRIATELKU S KTOROU SOM SEM PRISLA A ONA JE DOST DIVOKA STRIEDA CHALANOU DOST CASTO A ONA MA ODHOVARALA OD NEHO YE SA NEHODIME K SEBE,VADILO MU AJ TO ZE KED SME SI VYSLI NA ZABAVU NEPRISLA SOM DOMOV HNED ALE PRELEZALA SOM NA POSTELI Z JEDNIM KAMARATOM,SOM NADMERNE ZIARLIVA NEZNESIEM KED HLADI NA INE ZENY,ALE NAPRIEK TOMU ZE NIESOM DOKONALA ANI JA ASI MA NAOZAJ LUBI INAK BY SME UZ DAVNO OD SEBA BOLI PREC

radinka

hovori sa , ze ked milujeme niekoho, tak milujeme aj jeho nedostatky.
Z toho vyplyva, ze treba na sebe urobit nieco, co vies, ze sa mu nepaci. a odpoved je zase v prvom riadku.

wiktuska1

AWOJTE VSETCI RADA BY SOM SA S VAMI PORADILA MAM PRIATELA KTORY JE O 10r STARSI ODOMNA MA 32r ZIJEME SPOLU 4 MESIAC V IRSKU NO OD KEDY SOM TU ZA NIM PRISLA IDE TO DOLE VODOU NEUSTALE SA HADAME NIE SOM SI ISTA CI MA NAOZAJ LUBI RADSEJ PRESEDI CELU NOC PRI PC AKO BY LEZAL PRI MNE A CEZ DEN PRESPI ... KED PLACEM A TRAPIM SA KOLI NEMU TAK MA ODBIJE NEJAKOU AROGANTNOU POZNAMKOU KED SA CHCEM S NIM POROZPRAVAT TAK NEMA ZAUJEM ZEVRAJ RIESIM HLUPOSTI NO PRE MNA DOST PODSTATNE VECI

ferotaraba

100% funguje:

podvedte ho tak aby sa o tom dozvedel. ked vam odpusti, tak vas natuty mimluje a da za vas aj zivot a vsetci budete navzdy stastni a nic vam nebude uz chybat.

ELERGIOOS

môžte mi vysvetliť?prečo jej radíte aby ona zabrzdila? prečo nepridá on? na vzťah sú predsa dvaja a komunikácia u nej asi nie je zlá keď mu o svojom probléme povedala ale problém je nečinnosť, že s tým nič nerobí, takže ešte má brzdiť? predpokladám, že nie je žiadna stíhačka takže....??
len tak ma to zaujíma, pýtam sa to normálne lebo ja v podstate ani neviem ako to má fungovať v zdravom vzťahu.
Bežne ženy vždy ustupujú a su ako mravce pri podlahe a mužovi patrí celý svet a hlava mu trčí kdesi nad oblakmi?