Hľadám výbornú kaderníčku alebo koloristku.

Príspevok v téme: Hľadám výbornú kaderníčku alebo koloristku.
Kolorova

Ahoj. Neviete mi prosím poradiť nejaú kaderníčku alebo najlepšie koloristku, ktorá by mi dala do poriadku farbu mojich vlasov? Počula som totiž o nejakých dvoch mužoch, ktorí pracujú niekde na východe (netuším vôbec v akom meste) - majú vlastný salón a údajne vedia žene sprviť vlasy a farbu vlasov tak, že ich prispôsobia dokonale jej tónu pleti a strih vlasov podľa toho ako sa oblieka a či to bude pasovať k jej štýlu.
Najlepšie by bolo v meste Košice ale kľudne dajte aj iné tipy.

Ja som úplne neschopná bohužiaľ čo sa týka určenia farby vlasov a mojej farebnej typológie. Aj keď som o tom čítala na nete, nemám k tomu vzťah a vôbec nerozumimem tým vecia a neviem si predstaviť čo a ako vyzerá keď sa opisuje svetlý a tmavý typ.
Mam tmavohnedé vlasy, svetlé zeleno sivé oči a svetlú pleť a vyzerá to otrasne! ako smrť! chcem urobiť istú zmne pre seba a pre moje okolie aby sa na mňa vôbec dokázali dívať. Moja pleť totiž vyzerá teraz veľmi mdlo a na svoj vek vyzerám o 10 rokov staršie, najhoršie sa cítim ak sa ma niektorí muži pýtajú či mám 30. Moja odpoveď však je 20.

Chobotnicka

V Košiciach nepoznám,ale skús sa pozrieť na blog www.vizazista.sk a tam si najdi clanok o farbach pre vlasy a pozri si aj farebny typ studeny. Tmavoplave vlasy( pises o tmavohnedych, ale mozno su len tmavoplave alebo svetlohnede)svetla plet a sivozelene oci to vyzera byt na studeny letny typ, tlmene leto. Skus pozriet nejake odtiene v 6 - tkach. Starsie mozno vyzeras, lebo vlasy su pritmave...

Chobotnicka

V Košiciach nepoznám,ale skús sa pozrieť na blog www.vizazista.sk a tam si najdi clanok o farbach pre vlasy a pozri si aj farebny typ studeny. Tmavoplave vlasy( pises o tmavohnedych, ale mozno su len tmavoplave alebo svetlohnede)svetla plet a sivozelene oci to vyzera byt na studeny letny typ, tlmene leto. Skus pozriet nejake odtiene v 6 - tkach. Starsie mozno vyzeras, lebo vlasy su pritmave...

Kolorova

neporadí mi nikto teda?
hocičo aby som sa vedela zorientovať vo farbe ktorá by mi mohla pristať podľa čoho to určiť?