Chcem si umyť ruky

leandra

ospravedlnujem sa ten prispevok nemal byt v tej teme do keluuuu..nevadi,shakti je sikovna,domysli si,ze je tak??:D

leandra

do prdele,tak vela toho mam ze som zabudla podstatu toho,co som chcela..ojeej..ja hlava jedna skleroicka..ale spomeniem si..:)

lilith

ahojte anieliky:-DD no moj manžel by mohol byt na PN celý rok.Hrušky zavára,aj vyperie...no a ja môžem íst po robote oddychovat

katty1

tak ja sa vám priznám, ani ja už nepijem, ani nefajčím, už 19 dní:) nemusíte mi tlieskať, je to odopieranie si na celý život, preto rada vybehnem aj na brušné tance a čo ja viem, čo ešte, pojdem všade, len aby som neviedla nudný život, lebo potom ma to ťahá dole, tak tak a možeš ma volať kekožka, to je ináč pokožka ale dnes mi to stojí v hlave, komusi sa pletie jazyk

mamca

Samko,ani ja nepijem...Teda,k nám by návštevy nechodili,dvaja abstinenti,v dnešnej spoločnosti horšie ako cholera :DDD
Katulka,tak ako ťa môžem volať? Vlnka? Skrutka? Vývrtka? Alebo...nebodaj... trasorítka? :))))) Ta ne,ostanem pri Katulke :D

katty1

..a ty goméz, to nie pred deckami! možno pohnem daminkynou identitou:) a možno ešte nadinou, to je ďalšia "veľká odborníčka" má doma sedem mačičiek a vie aj na ktoré herečky sa podobajú:) kámoššky:)

katty1

jáááááááááj:( cinkať nechcem, a ligotať? ja chcem nosiť len tie farebné šatky a bosé nohy, to mám rada, ligotky nemám rada:( tak hrkálka ma nevolaj, radšej, mamča, tak sme volali ľudí po prebdených nociach

samko r.

Mamča a ja som myslel že paradajo je nápoj.:-))) A ty to berieš ako vo filme "Slovácko sa nesúdi" však? A neboj sa všetci okrem teba, ale teraz už ty vedia, že ja nepijem alkohol.