Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Marilyn Monroe vsak? :-DD
oki zas musim letet..na konci dna sa zrutim vycerpanim...
Ethel...prilepit alebo neprilepit,to je otazka?! :-D uz ked sa mi doteraz neprilepilo tak sa nebojim..existuje totiz jedna metoda zvana Antikoncepcia :-DD

lilith

Ahojte anieliky,tak už som doma aj ja. Nooo Ethelka je taká..........no je to strašne zlaté a úprimné dievčatko. Neviem či to sem možem napísat,ale pripomína mi jednu herečku:-DD

ethel

aj ja prajem pekný dník...stretnutie sa uskutočnilo:-))))Trošku ma triaslo,ale mám pocit,že si to nikto nevšimol:-D Lilith je krásne žieňa a má neskutočné šťastie!trošku som už unavená,tak si idem po tej nočnej zdriemnuť...možno sa už neozvem,lebo sa bude inštalovať nový pc..hračka pre psíčka:-)))) Ale ráno sa ozvem z roboty....nikdy som zo srandy nikomu nepovedala,že ho mám rada...vždy to myslím úprimne..a tým posielam aj božteky na dobrú noc.:-)))
Shaktulka..pozor na Magdušku,keď ju budeš hladkať-aby sa ti neprilepilo:-))))))))

jaja

pekny den prajem vospolok=DPrichadza k nam babie leto pomaly,ale isto,tak sa ho oplati uzit=DPosielam pozdraaaaaaaaaaaaaaaav dnik ...Shaktul,Ethelka,Lilith,Samko...pekny dnik vam a aj ostatnym.a nezabudnite sa usmievaaat na svet=D

SHAKTI

som velmi unavena,preto vsetkych ktorich sa to tyka-odpisem vam neskor.
psych.vyzmykana ako spongia..ano strach Ethi,strach o to o co na svete najviac milujes a co pre teba znamena cely svet,vsetko..a vidiet to trpiet..nenavidim cely svet za to,ze musia trpiet bezdovodne ti,co si to vobec nezasluzia!oki,nech trpim ja,mne je to uz jedno..
dnes som prvy krat pocitila kopnutie Magdalenky :-) Magduska ju vraj volat nesmiem,aj tak bude svišť tak je to jedno :-DD je to krasne..zvlastne.. ako rybka v akvariu ked spravi žblnk :-)
oki,dnes mam dost nabity diar,je mi luto ale vas v nom mam az vecer :-DD
caume..
slniecka som odstahovala niekolko km odo mna,ale su v bezpeci a v pokoji,to je teraz najhlavnejsie..

SHAKTI

...ked hovorim mam ta rad,musim to mysliet uprimne,nie preto aby som v ociach inych bol takym ako byt chcem..

zdravim katusku a hovorim uprimne-mam ta rada!