Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Ak ty neveríš,že si vhodná a potrebná pre svojho zamestnávateľa,ako tomu má uveriť on? Ja som presvedčená o tom,že dostaneš tú najnajnajlepšiu ponuku...a skús mi to vyvrátiť! Nedááááá sa to,neeedoookááážešššš... Kurňa,ako je možné,že ja tie schopnosti a možnosti vidím a ty nie? Požičiam ti okuliare...:)))
A čo je to cv? Akosi mi to nedochádza... Som naladená na nesmiernu silu možností a myšlienky...a stratila som dočasne prepojenie na svoje vedomostné centrum..:DDD

deeee

ok mamca, tak ked si na zaciatku roka budem rozposielat ziadost o zamestnanie a cv, tak sa odvolam na teba, takze ma budu musiet chciet:o)))))

mamca

:DDD Teda,už som bola všeličím zo zvieracej ríše,ale medveďom ešte nie...
Deee....čo to za spochybňovanie vidím? Tak v prípade,že ty mi zaručíš,že aj po skončení školy budeš chcieť presne a nemenne to,čo dnes,ja ti zaručujem,že ťa budú chcieť...To nie je veštecká predpoveď,to je logika smerovania. A mimochodom,každý deň ťa posilňuje,mení a učí,takže tvoja dnešná neistota je nevhodný základ pre posudzovanie budúcnosti. Tak sa zbytočne netráp.:)

deeee

ahojte, vidim, ze ani vy sem moc casto nechodite. Ja som ok, prvy tyzden skoly je za mnou a uz zacinam uvazovat co bude ak skoncim skolu.....som z toho zufala, pretoze, jedna vec je, ze co chcem ja, len nie je iste, ci budu chciet mna.
Krasny tyzden

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.