Chcem si umyť ruky

panika

ked som si vecer precitala o pominutelnosti vsetkeho-prislo mi to luto. ...ze zrazu by nebola tato sloboda :)...a premyslala som nad tym cely vecer.A zaver ?vsetko raz naozaj musi skoncit, ale ja som mala v zivote to stastie, ze som Vas mohla spoznat. Dali ste mi velmi vela a v mnohych veciach ste mi otvorili oci - za co Vam dakujem. Pointa je ale ina..s temou o Slobode alebo bez nej -navzdy zostanete hlboko v srdciach. Vsetci vo vsetkych..aj ked sa niektore kontakty prerusili a niektori sa neozyvaju, je to snad preto, ze su OK a su v poriadku. Treba im dopriat stastie...

ethel

Doobeda som pc nedokázala zapnúť,lebo som si kúpila bilinky a sadila som ich:-)))A teraz som v nočnej...tak som napísala až 2 maily...budem v písaní pokračovať,len neviem kedy,lebo ...proste keď zapnem pc:-)Ale to neznamená,že vás nelúbim!Lúbim!!!alt3!!!

ethel

Mamča,ja som zvolila tak selektívny postup,že pri písaní tej vety som si nešla spomenúť,kto mi je nemilý:-)))Fakt,a to som rozmýšlala dlho.....

ethel

:-)) Tak Damianko,je jasné,že aj ty si milá moja osôbka,ale mala som dlhšiu dobu pocit,že si bol nezvestný.....napíšem

panča

♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥ 829;♥3♥♥33♥ ;3♥♥♥♥& ;#9829;♥♥♥♥ ;
musim este raz..fakt Vas vsetkych zboznujem a netusite, ako mi chybate.cmuk cmuk cmuk pre vsetkych.LUBIM VAS ♥ ()