Chcem si umyť ruky

deee

aj u nas a myslim, ze aj u panci. PAnci mozeme sa stretnut etse tento mesiac? mYslis, ze je to realne?Ja by som rada ♥♥♥
No taham von, lebo tu zacali vrtat a to ja nemusim

deee

aj u nas a myslim, ze aj u panci. PAnci mozeme sa stretnut etse tento mesiac? mYslis, ze je to realne?Ja by som rada ♥♥♥

deee

ajoj Panci. Zlta ti viac pristane a to spolu s usmevom na tvari. ♥♥♥
Bezim prec a neviem kedy sa vratim. JA som tu dnes skoro cely den hliadkovala, ale nikde nikto, tak som sa neozvala. Paaaa

panča

nechcela som byt prva, co sa ozve..ale kde ste vsetci ? odpojili vam internet ? aj by som si pokecala(sama so sebou), aj som nasla 1 temu, kde by som chcela ist diskutovat, ale nevladzem. po dlhom case nevladzem..tak bud nas to chytilo vsetkych naraz, alebo ..aj by som nieco napisala, lenze to by sa mi chcelo usmievat a to mi nejde. nech akokolvek chcem, nejde to. velmi vas lubim a velmi mi chybate. vsetci..aj ti co odisli, aj ti co zostali, aj ti co prisli...je mi jedno, kto si to ako vysvetli♥♥♥

panika

toto som mala v mailoch na gmaili.na atlas mi chodia ponuky na psychofarmaka !!!!. veget konci-idem po starsiu. cca 10 minut a som nazad

ethel

mne na skype nikto nič neposiela...mňa tam ešte neobjavili:-)))
ešte som ti poslala niečo a jedného somárika,ktorý ma tak rozosmial,že sm si skoro cikla:-DD