Chcem si umyť ruky

samko r.

Panika, neviem síce čo je vo veci, ale držíme ti palce. Preboha tu píšeš, že máš pred sebou blbú noc a ešte blbší deň. Dúfam, že nerobíš v bordeli a zajtra nepodávaš vyúčtovanie? :-)))))

panika

som trosku momo, ale celkom dobre mi to pali. mam pred sebou blbu noc, este blbsi den...inak rozhodla som sa zmenit svoj zivot UPLNE od zakladov.prekvapila som uz viacerych ludi :))).ale nech si zvykaju..uz zase som priama-pozeram do oci a hovorim vsetko, co si myslim a co citim. Je to parada

samko r.

Blbne mi PC, musím ale zistiť či je to z vnútra alebo z vonku. Ako vieš, tak ešte dovolenkujem a stále som zvyknuté robiť nočné a keď mám dlhšie voľno, nemôžem spať, iba ak pred TV a preto aj do 02,30 hod. pozerám TV. Vtedy som zistil, že syn je ešte na nete, tak som ho vyhnal spať a niečo som aj popísal, počítal....

panča

:), Samko dava vecierku ? Raz sme (v pionierskom tabore :DD) mali hymnu na budicek aj na oznam vecierky..Bola to parada :DD.Ked tak nam tym uvazujem, tusim to bol moj najsamfasa tabor :). Cierna hora..ale ta slovenska

deee

problem je, ze to este nikto presne nevie. Teta na studijnom povedala, ze budem platit a spoluziak ktory je v akademickom senate mi povedal, ze by som nemala. Takze neviem. Aj ja sa skusam informovat, kde sa da, ale nikto mi nevienic na istotu povedat