Chcem si umyť ruky

mamca

Dobrý večer!
Podľa mňa psychická pohoda so zdravím nielen súvisí,ale zdravie vo významnej miere ovplyvňuje.Podľa niektorých údajov sa až 95% chorôb považuje za choroby psychosomatického charakteru.

ethel

a teraz napríklad prišla tá chvíla-ako som na pol hodinku prišla,tak aj odchádzam...Prajem ti krásnu dobrú noc a ukáž sa ešte niekedy,rada ti odpíšem:-)

je to krivda,voci druhym

vcera sa tu niekto novy obiavila????
ha--niikto.a ked uz tak oBJAVIL
nikto tu nebol,iba same zname zelene,zlte nicky, nicky,pripadne sive nicky,ale osoby stale tie iste

ethel

ja sa nemám prečo nad týmto zamýšlať....ja som tu,keď mám chuť tu byť...keď nemám chuť,alebo mám iné dôležitejšie veci,tak tu jednoducho niesom....

ethel

nemám najmenší záujem byť drzá,prepáč ak to takto vidíš.Včera sa tu niekto nový objavila normálne sme odpovedali,tak nechápem čo sa ti nezdá.A okrem toho,chodíme aj na iné témy ak k nim máme alebo vieme čo povedať a tu sa len pozdravíme,prípadne si tu nechávame odkazy,že sme tu na "zdraví"boli.

ethel

a bude to aj tým,že je jednoduhšie si zavolať,alebo napísať smsku ako celý deň sedieť za pc.A máme každý aj svoje reálne veci,ktoré riešime a na toto tu už tolko času nemáme.