Chcem si umyť ruky

panča

veru, veru..aj som nasla vcera domov az na tretej stranke :DD. Dufam, ze som tu este stale doma.Lubim Vas ♥♥♥

katty1

som musela zájsť až na tretiu stranu? pijem kávu a som preč z domu; a predsa platí: všade dobre, doma najlepšie:)

Demi

Dobré ránko ? Bože ty sa máš , čo by som ja dala za to keby somvedel atak dlho spat . Pre mňa je už dávno Dobrý deň . :-) :-)

bea6

lea:Ahoj,zivot je ovela zlozitejsi ako si teraz myslis mozno pred 10 rokmi by som sa na vec pozerala ako ty teraz uz urcite nie.Kazdeho nejak formuje meni to co preziva.On ma rad svoju zenu a mozno ma z nej strach a mozno je hajzlik....no chce sa ti to riesit ????Myslim to v dobrom?Jednoducho je v situacii kedy nechce alebo nemoze komunikovat.Ja som v stave po tom vsetkom co som zazila s ex,ze keby sa mojmu terajsiemu nejaka ohlasala tak asi umrem od strachu a paniky....nechcela by som uz prezivat to iste....tym chcem povedat vstupit niekomu do zivota po 20rokoch nieje sranda.

bea6

Uz s nim nespavam v jednej posteli....hura.....dlho:).....ani uz nenosim jeho meno.....ale chapem ludi ked tak reaguju.Jednat na rovinu urcite mal....to su podla mna slabosske cuda co nehraju priamu hru a to by som uz ani nelutovala ze to tak dopadlo ako to dopadlo.

samko r.

Inak do chvíle pokiaľ nevedel o koho sa jedná mohol povedať, "dobre prídem, ale so svojou ženou". Ja myslím, že vtedy by to bolo OK.

samko r.

Bea6, to od teba beriem, viem a zas hovorím je to o ľudoch. Bola tam nevera, čo ťa určite zradilo, dokonca píšeš nevery. Čo znamená vlastne stále. To si zaslúžiš obdiv, že sním ešte spávaš v jednej posteli. Tu je trošku rozdiel v tom, že Lea jej aj potom povedala kto je a že to nemá nič spoločné so sexom. Je pravda že si mohla aj zo strachu brániť svoje "teritórium", ale môže to byť aj obyčajná mrcha, alebo aj jej manžel, čiže Lein kamarát z detstva. Dúfam že som to moc nezamotal:-)))