Chcem si umyť ruky

pppppreeeeeec

CHces diskutovat?.....Alebo ponizivat?....Tvoja komunikacia je len o tom aka si obet uz by tu nebol tento vstup keby si respektovala moje dovidenia.

SHAKTI

este som zabudla..
chcela som sa ti preec velmi pekne podakovat,ty ani netusis co si pre mna spravil :)
mrzi ma,ze taketo sutuacie tu kompetentni neriesia a nechavaju to plynut,odchadzaju vam "odborni" ludia-nemyslim tym seba,ktori svojimi radami sem fakt odborne prispievali.

SHAKTI

faaakt?? a ty robis co?? od zaciatku?? precitas si vetu,vyberies si z nej dve slova,ktorych sa drzis-ibaze tie dve slova vytrhnute z kontextu uplne menia celu vetu,ktorej nerozumies,ale rozumies tym dvom slovam,tak si ich prisposobis.
Vies co,ty chudacik??daj mi pokoj,neobtieraj si o mna hubu,lebo o mne prd vies a strpcovat si zivot takymito "frajermi"fakt nemienim.Debata na urovni,mozes sa tu nadalej rozdrapovat a robit "inteligentny"mne je to totiz jedno.
A vam ostatnym dakujem.

pppppreeeeeec

Ano poprial jej pekny dnik, lebo nevedel ze taketo temy sem patria.A je unavne niekomu nieco dokazovat i keby sa to dalo do nekonecna ale na to si nebudem minat energiu.Shakti sa tak v tejto faze zmoze na nadavky a ponizovanie.Tak dovidenia:)

ethel

ppppp reeeeeec..trošku som si dovolila rozdeliť tvoj nick:-)ja som nemala pocit v tej téme,že by Marko-v poslednom rozhovore so Shakti vyzeral nahnevaný,popriali si pekný dník...:-)sú tu iné zaujímavejšie témy...aj mne vadia niektoré bezduché názory niektorých bezduchých ludí...toto je o psychike-raz sme hore a raz dole a preto je zbytočné to riešiť...riešme ďalej niečo iné:-)

pppppreeeeeec

No ponizovat vies skvele SHAKTI...no to neni moc konstruktivne :).Nemozem tu byt stale katty ....a tu sa neoplati byt niekto tu sa oplati byt nikto:)

SHAKTI

mozno chce nieco povedat,ale asi nema co :-)
neboj ethi dnik mam krasny,slniecko sa mi vratilo,idem pokecat..majte sa..
ved viete "Blbi lidi mne nemohou nastvat" :-))
katty,neublizuj si zas..nie kazdy je hoden nasej spolocnosti,musime sa to naucit rozoznavat.