Chcem si umyť ruky

zdenoz

vidíš a ja ano. Ja by som chcel vedieť kto si, ale iba ak by si s tým súhlasila. lebo ak by som to chcel vedieť bez tvojho súhlasu, tak ver mi by som sa to dozvedel. ale nie tak veľmi to chcem, mám rád keď ľudia majú voľbu.

zdenoz

samozrejme, že som sem išiel ohľadne zdravia, bola to náhoda ale vidím, že aj tu platí pomôž si aj pán boh ti pomôže. takže sa občas pozriem na tieto stránky. Zaujal ma názov tejto témy aj keĎ už dávno tento názov príspevky nevystihujú. Ale nie stále budeme mladý. Katke sa niečo podarilo ale už sa s tým nestotožňuje. napriek tomu som tu náhoda alebo osud?

zdenoz

Nemôžeš ma poznať. Tých domov a bazénov mám viac ale bavorák nemám, mám iné vozidlá. Ano mám rodinku. Mám syna v maturitnom ročníku a mladú a veľmi krásnu manželku, ktorú mi všetci závidia a vlastne som aj veľmi šťastný človek,aspoň tak to navonok vyzerá. Ale nie je to celkom tak. býval som búrlivák a zostal som ním aj naďalej, ale obetoval som svoj život týmto dvom osôbkam aj keď som ako orol v zlatej klietke zatvorený. Moje povolanie mi však dovoľuje ešte stále prežívať aj keď už nie tak často búrlivé chvíle.

zdenoz

čo si budem mazať mobile, nerád sa cez mobil vybavujem aj tu mi to nie je pohodlné, radšej mám priamy kontakt, ale aj toto má svoje čaro.

e

..akurát dnes mi jeden človek povedal,že to sleduje už dávno,že som šťastná a nič ma netrápi...je to tak-som velmi šťastný človek,mám vela dobrých priatelov,robotu,ktorá ma baví,...nemám síce dom s bazénom a odparkovaný bavorák pred domom,ale mám priatelov...

zdenoz

Poznám aj ja také príbehy. Ale nemám strach som veľmi tvrdá povaha a o strach mám postarané. Som ako orol. Niekedy som aj milý, láskavý ale ani samota mi nevadí.