Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ale ano ostava..ibaze ty to nikdy nepochopis,nepochopila si to rok co ta poznam..kazda choroba je tu preto,aby nas zrazila na zem,naucila ako ty hovoris pokore a donutila nieco pochopit..
ale vlastne ti dakujem,vdaka tebe som vcera nieco pochopila a myslim,ze vdaka tebe pochopili viaceri,aj taka Etka si nieco uvedomila(vid pan zahadny-aby zas nedoslo k nedorozumeniu)
vies mozme odpustat,mozme odpustat velmi dlho a vsetko mozne aj dokonca to nemozne,ale clovek by ocakaval,ze ten druhy si nieco uvedomi a bude si aspon vazit toto odpustenie,ale ty ludi nemas za nic,spravas sa k nim..
necakaj uctu od inych,ked sama nie si uctiva a necakaj lasku,pokial nedokazes ani mat rada
dlho som ti odpustala a ospravedlnovala ta pred sebou aj pred vsetkymi,tvojou chorobou ale vcera som pochopila,ze to nie je tvoja choroba,ale ty..je take jednoduche potom to ospravedlnit chorobou..
niekto ti ponukne pomoc,lasku,priatelstvo,mudrost...
neprijimas,odmietas(a to som este pekne povedala)lebo si sa utesila a uspokojila s jednym bodom vo svojom zivote a nechces "rast",tak zabijes vsetkych ktori ti tento rast ponukaju,a tym sa vlastne utvrdis a uspokojis s tym bodom v ktorom sa nachadzas,ze je spravny.
Tak sa v tom nadalej presviedcaj..
mne je to uz jedno,a kludne urob zo mna teraz tu najhorsiu,myslite si,co chcete,ze som zla,kruta,blba..
aj tak si myslim,ze si v podstate dobra,ibaze vinis vsetkych a vsetko za to co sa ti deje,ale vinni sme vzdy iba my sami,iba my mozme nieco zmenit..
hlavne teda by som ti odporucala zmenit svoj vztah,postoj a spravanie k ludom,lebo ludia nie su babky v nasich rukach,su to zive tvory a to co nas robi ludmi,su prave rozum a emocie..nebi sa do prs,ze ty si clovek,ale obzri sa okolo seba,pretoze aj my sme ludia..
a keby som ta nemala rada,tak toto vsetko nepisem a nebudem ta chlacholit,ani klamat-to by som nebola ja..
s ludmi totiz mozme vychadzat aj vtedy,ked nam ublizia,pretoze v kazdom z nich je cosi dobre a kazdy z nich nam moze nieco ponuknut..
ako mi raz jedna mudra osoba povedala..Nebuchaj dverami,ktorymi sa raz budes chciet vratit..ano tiez som to tak robila a mozno stale robim,ale jedno v com sa odlisujeme je,ze ja si to uvedomujem a je mi to aspon luto..
mas pravdu netusim ake je to zit s BAP,mas to tazsie nez ostatni,ale nemozme si preto dovolit k ludom hocico a potom povedat-sorry,to nie ja,to BAP! o tom to cele je..
ked vies,ze ti nieco nerobi dobre,tak to nerob!
mozno si myslis,ze na teba utocim,ze nestojim na tvojej strane..vies,ja uz nemam silu ti to neustale dokazovat..a aj tak nic nepochopis,lebo si v sebe uspokojena s jednym faktom a to ti staci.
a ked uz bodlo by aspon uprimne ospravedlnenie,ale fakt to necakam..
ja uz necakam nic,toto je tvoja tema,tak si tu kraluj,stretla som tu par skvelych ludi a nikto z nich nie je dokonaly,ale asi by sme sa mali naucit milovat ludi takych aky su,len asi musime vidiet u nich "snahu".A ja u teba bohuzial tuto snahu nevidim.
Je mi to luto,vsetko..
A idem sa ja vratit teda k mojim kniham,aby som nebola taka blba..

katty19

nerob zo mňa, šakti, horšiu ako som, mne iné ani nezostáva, ako byť takáto, povedať prepáčte, zahodiť za hlavu a ide sa ďalej

mamca

Ďakujem.:)
Som rada,že má Etka niekoho,o kom tak pekne napísala. A normálne sa teším,ako sa zajtra,keď tu zbadá ten odkaz 23:37,zaraduje...:)
Svet je pekné miesto.:)

mamca

Neviem,kto si a nemusím to vedieť,ale prajem ti veľa šťastia,Človek,lebo viem,že v tomto sa Etka určite nemýli...:)