Chcem si umyť ruky

SHAKTI

a teraz nevies mamca ty nic a nepisala som to ani tebe a viete co? Bozajte ma tu vsetci v rit. Toto fakt nepotrebujem k zivotu. Nejak to vsetko moc prezivate, su to iba pismenka... lebo vy ste najsvatejsie..jedna vedla druhej, ale kazda z vas ma svoje na rovasi..
Majte sa tu pekne a nezblaznite sa tu z toho moc a neprezivajte to tak, oki? :-) Inak mamca neviem preco sa k tomu tak vehementne vyjadrujes, ked sa ta to od zaciatku netyka. Mala som sa tu na to vysrat uz davno, ale opat som sa nechala obmakcit Etkou, ktora nic nerobi len tak, vsak? Kazdeho robi stastnym cosi ine, hlavne ze ste stastni. Lebo ja som a aj budem, bez vas este viac.
cafte. Aspon budete mat o com tak polroka pisat a na co nadavat :-)

mamca

No,Shaktul... keď chceš trpieť,aj pohladenie ti bude úderom....
Mýliš sa ak tvrdíš,že každý vie. Ak si čítala,je ti to jasné,ale chceš zostať v tom postoji,aký máš.Je mi to ľúto,no som bezmocná.Máš svoju cestu k šťastiu.
Lásku máš,keď sa ňou staneš...je to stav srdca.

SHAKTI

jaj ano ja budem najvacsia svina, lebo vy vsetci viete len ja hovno viem. Historia sa opakuje, vsak Etka.. ano lubim ta, ale uz ti nedovolim mi viac ublizit..ani nikomu z vas. Nikomu z vas nezelam nic zle, ale uz jednoducho stacilo..Etka neziarlim, tiez mam a mala som problemy ale o tych ani ty ani ostatni neviete, lebo si mi neraz, ked sme boli este v kontakte kruto dala najavo ze nemam skuvinat a ini maju ovela vacsie problemy ako ja. Dobre som svina, zavrhnite ma, je mi to uz jedno. Stale si myslim, to co som napisala, nejde iba o tuto jednu vec, ide o dlhsi cas. Pokojne si tu nazivajte ako chcete, v podstate som sem nikdy nepatrila a nikdy patrit ani nebudem, lebo ste ma medzi seba nikdy celkom nepustili a vzdy ked sa cosi stane Ethi, ukazes na mna prstom a este ta to aj potesi a ja sa tak dlho ako sa pozname, pytam preco? Preco ma vzdy pochopis nespravne, alebo nechces vobec pochopit? Preco ma vzdy zo vsetkeho zleho obvinis? Mozno stacilo nieco povedat..ale vlastne uz nepovedzte radsej nic. Katus mala kedysi svatu pravdu, a mna dnes mrzi ze som jej to vtedy neverila. Prisiel medzi nas ktosi kto vas tak ako chcel a vsetkymi svojimi dostupnymi prostriedkami nasmeroval presne tam kam chcel a to je k sebe a vy ste za nim sli a do dnesneho dna idete ako slepe ovce.
Toto sa vola slobodna komunikacia..nie aj ked hovno vies, aj tak ma respektuj, lutuj a drz hubu.
Panci zelam uzdravenie a stastny zivot, aj vam ostatnym.
A prosim vas nevypisujte ako ma mate strasne radi ako vam tu chybam atd. lebo je to iba hnusna pretvarka..

mamca

Ech,Dee,slniečko... Ty to vieš,ty budeš veľmi dobrý psychológ... Svet by bolo mizerné miesto,keby sme nevedeli či nemohli plakať... Ten mailík s radosťou pošlem a sľubujem,že nebudem nevyzvane obťažovať...asi.:) hneď,ako mi to prestane vypisovať akési error a radu,že sa mám obrátiť na svojho poskytovateľa služieb... Technika ma ľúúúúbi.:D

deeee

Baby rozplakali ste ma....ako zo mna bude psycholog, ked sa takto rozrevem....je to asi tym, ze vas ma rada.
Shakti ani ja som nevedela co sa Pancitke stalo, ale respektovala som, ze sa tu o tom nepisalo a jedine co som mohla urobit bolo drzat jej palce a mysliet na nu. Krivdis jej a pravdu povediac nahnevalo ma to. Hlavne preto, ze sama nemam pocit, ze sa tu Panca len stazuje. A suhlasim s Etkou, ze ty si tiez neraz pisala v naznakoch a to velmi casto a prave preto toto nebolo od teba fer. Berem , ze je to tvoj nazor, ale bolelo ma to aj ked som nevedela co sa Panci stalo, pretoze to bolelo urcite aj ju a kedze mi je odtialto najblizsia (sorry vsetci) bolelo to este viac.
Drzte sa vsetci a hlavne ziadne hadky

katty19

a ešte k šaktulke, ani jedna moja kamarátka na tom nie je neviem ako (preháňam? no, niektoré sú na tom celkom dobre:)) ale každej viac menej preskakuje, robíme také sprostosti, že by ste kukali, fakt, ale "však sa poznáme" a bodka.

pančulík, ideme a dýchame a ideme, tiež ma to niekedy serie, že musím kráčať ako chruňo o barlách ale kráčam, tak, tempo nemusíme vôbec až tak spomaliť

katty19

tiež nechápem, že na jedného človeka môže byť tak veľa naložené, ale to si nevšímame, my jednoducho ideme ďalej a dýchame a premýšľame nad tulipánmi:)

katty19

ale naozaj to tak robíme, keby ste vedeli, aké rôzne povahy sme, no čo budeme ďalej riešiť, takže "šakti, pokoj, dýchaj dýchaj dievča!:)"

a pančuška, asi je to dobrý stres, toto všetko pre teba, tak tebe radím, dýchaj ešte viac, dýchaj dievča, aj keď na nás doliehajú katastrófy, ideme!!!! nezastavujeme sa na ceste, pekne kráčame ďalej, ale trocha pomalšie