Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Presne som kukla na hodky a som vedela ze lilith-ka uz pojde spat..ved kebyze mam v posteli to co ona,tak spim nonstop :-)
Dobru nocku..
mamca pestrofarebne?? :-DDD

ethel

O inom...na vodičák chodia len 3 chlapci...a dnes ma poveril inštruktor vyzbierať peniažky...tak som zbierala aj s kamoškou a tomu jednému zahlásila,aby mi číslo na mobil nediktoval,lebo sa ma nezbaví...skoro som jej odtrhla hlavu:-))A jeho reakcia bola,že si k nám hneď prisadol...:-))

SHAKTI

tak mam aj luku za domom,mozes to zapichnut aj tam :-)) a potom uz preskocis iba plot prejdes par krockov a si v mojom tepluckom objati :-))
pocuvaj,uz som to tu vysvetlovala,ze zeny nemaju jednoducho v genoch trafit sa do toho najmensieho priestoru tak ako muzi,takze si z toho nic nerob :-))
potom sem hod rozpis svojich jazd ak nahodou :-) ja viem,ze som hnusna,ale ked z teba sa tak dobre robi sranda :-)) prepac..ale to si este nevidela jazdit mna,takze pohoda :-DD

mamca

Ja viem,Ethelka,len som chcela z teba vymámiť nejakú odmenu :)
Shaktulienka,ja som huby nezbierala,ale páčili sa mi,také pekné,farebné...tak ich jem,veď je to dar prírody...nevyberám,ako ostatní :DDD