Chcem si umyť ruky

ethel

...a tak vyletela na lúku aj s dvomi detičkami-červeným a modrým motýlikom a hladali do samého večera....keď už vysilený rozhodli sa vrátiť,tak začuli stonanie spod stromu...a tam ležal v blate bieli motýlik,ale už nebol bieli,lebo mu dážď umyl krídielká...

ethel

nebolo sedem krídiel,lebo mali maminku,čo keď odišla do roboty tak ju neposlúchli,vyleteli na lúku,začalo pršať a jednému sa krídielká zamočili a padol na zem a keď sa mama motýliková vrátila z roboty,tak sa strašn e zlakla,kde je motýlik...

ethel

Veru tak Katuš,teraz si jej to natrela poriadne:-D To tvoje "flujdum" keď srší radosťou tak stojí za to:-)) a toto ma núti sem kukať!

katty19

ja mám kámošku, a tám i pred rokom rozprávala podobné veci a teraz je z nej jedno chutné ukričané a neposedné dievčisko. vieš čo, moja? depky boli, sú aj budú, ale vieš čo? ty si mala jedno bohovské šťastie, že si sa s nami skamarátila:)) lebo my máme také flujdum, že to vyháňa týchto votrelcov z mysle, len tak, a ja sa ani snažiť príliš nemusím. Nemusíš mi ďakovať, veď hovorím, že sa nemusím príliš snažiť:D spi, a uvidíš, zajtra už bude lepšie, a keď sa ti bude zdať, že nie, tak čuš. Nekecaj do toho, lebo ty to len zakecávaš a ono to pritom už prichádza:)