Chcem si umyť ruky

SHAKTI

tak mily alebo mila halooo tento rok je to vazne dobreeeeee :-)
fajn ksichtiky ale aj pestra paletka vybornych hlasov,tak uvidime,ale tipujem to na babu :-)
dokukčala som a idem buvat :-)
bru..lenivci :-)

SHAKTI

idem kukčať na superstar..tak sa majkajte zatial...
sa tesim,lebo som si stiahla zvuky tibetskych misiek na cakry.. :-)

katty19

neboj, lilith, ja mám rada aj nudných, zvláštne je iba to, že aj tí nudní sa pri mne zmenia, kapánek, pokiaľ teda majú niečo v hlave, inak ničomu nerozumejú:) tak tak, zaujímavý život
lilithka, ja mám snáď najvačší zmysel pre trpiacich, aj keď sa priznám, že im často nevenujem dostatočnú pozornosť, no a nudní to tiež nemajú v živote ľahké, tak ako tí príliš nenudní, preto ich mám rada, mám rada pohľad človeka, ktorý je vďaka "životu" pozbavený všetkej pretvárky
tak, možno snáď aspoň pre toto sa oplatí ísť aj nižšie

katty19

hej! a ešte mi povedala, že ľudia nemajú radi nudných ľudí! tak mi povedala, moja krásna, dobre som ju vychovala, mám radosť:)

katty19

tak to som veľmi rada, šakti, ďakujem:) mala som teraz telefonát, polhodinový z anglicka, moja drahá Svetlanka, jeeežiško, ale sme si pokecali, obidve depkárky:)))smiešne, ale je to tak, vraj je tam sama a priateľ stále v robote aže nemá s kým ísť von, tak zavolala, tak sme sa jedna druhej vysťažovali, tak že chlapy nie sú žiadna výhra, depky sú stále s chlapmi, či bez chlapov a že je kopec výhod, možem ísť von kde chcem, robiť si čo chcem, po nikom nemusím prať ponožky, mám veci položené ako ja chcem... no tá mi dala, no tak a ona začína univerzitu v anglicku, tak som šťastná, lebo som ju vychovávala a zrejme sa mi nakoniec predsa zadarila:)
tak toto je moja terajšia radosť
ó áno, mám nenormálne veľa energie!!!! ale mi povedala, že som veľmi dobrá, ona to vie, a zrejme je to ten problém, tak začínam byť zlá a hnusná a sebecká!!!

SHAKTI

bola som si zabehat so psom v lese,krasny den...az na to,ze som nepredpokladala ze ten tucny pes bude dnes taky aktivny a bude chciet behat!
pfuj...budem musiet papat menej tych
"cukrikov"! :-DD