praskajuce pluzgiere

Príspevok v téme: praskajuce pluzgiere
tatadam

Ahojte potrebujem vašu pomoc rychlo ! no najprv, teda asi pred týždnom som mala niečo na tváry myslela som si že som sa niekde oškrela no začalo sa to zvädšovať a tvoriť sa tam male pluzgieriky, kamaratka mi povedala že by to mohol byť opar a dala mi na to krém vectavir ktosý celkom pekne zabral (klopem na drevo) a oplachovala som si to aj repíkom, na tváry to je už znesitelnejšie horšie je že sa mi pred pár dnami začali na prstoch robiť bolestivé pluzgiere ktore praskaju a su červene, a to už fakt neviem čo je prosím poraďte mi :/, nasadila som si už aj dietu ak by bola možnosť že to je zjedla ale chcem to čo najskor mať preč dakujem za kažždu pomoc

RNG

Ak to preslo od vectaviru, tak je to velmi pravdepodobne nejaky virus, pravdepodobne VZV(varicella zostrix, virus co sposobuje u deti ovcie kiahne a u dospelych pasovy herpes/shingles.
Virusy treba adresovat najma zvysenim viralnej imunity, lebo ich mame okolo seba a v tele stale plno a ci sa prejavia zavisi len od nasho stavu viralnej imunity/obrany proti nim Tema bezala uz mnohokrat, vygoogli si to napr pod slovom herpes, a ked chces vediet co na to radia rozni alternativni lekari, pridaj tam rng, lebo som mnozstvo ich rad zhrnul. Novsie su este monolaurin, citral a Sangre de Grado.

??!!??

že by od ploštíc????!!!???
nekupovali ste do cca späť 1/2 roka nejaký nábytok sedačku alebo čosi podobné? alebo intrák....