zena na motorke

Príspevok v téme: zena na motorke
ssasanka

ahojte, takze mam 23 rokov a straasne ma laka urobit si vodicak na motorku, kupit si nejaku a jazdit. chcem sa len spytat, ci tu nejaka baba je co jazdi na motorke, ci to je narocne, alebo sa to da naucit..alebo chalani zvladla by to aj baba? na aute jazdim bez problemov, tak ale motorka je ina :) dakujem

wéwéwérička

lost, ale zatial staci, lebo nemam vela prilezitosti jazdit, ked studujem a nie som doma casto.. ale ked uz bude moznost, rada by som silnejsiu.. :)

xxxxxxxxxxxx

Ja som jazdila na babete hehe :-D ale no ja som vzdy snivala o harlejke :) mne sa to vzdy pacilo ked som videla bandu motorkarov na harlejoch ako cestuju spolu a pravda boli tam aj zenske, minule na sirave som videla cisto zensku zostavu ako prisli na tych harlejoch v kozenom odeve jedna krasa...

sweater*

samozrejme ze co ty chces mozes urobit :), je to len na tebe a to nehovorim ako taku pekne tvarovanu zenu obtiahne ta kozena vybava :)

wéwéwérička

ja som v tvojom veku (+- 1 rok :) a mam motorku a jazdim na nej.. nie je velka, chcelo by to vacsiu, ale zatial staci.. :) a je to super, mne sa to paci :) odporucam, avsak opatrne a zodpovedne :)

lost

no ano, ja by som tiez bral :D idealne taku co ide 300+ :D ale zas.. je to dost rikantne a to nie z dovodu, ze by to bola chyba motorkara ale vid slovenske cesty a neohladuplnost vodicov..

niekde na zapade by som sa bal znacne menej

ak sa zabijem vlastnou vinou, tak neno problem. ale ak mi pomoze nejaky nevsimavy magor, tak vstanem z mtrvych a vyrovnam si s nim dlhy :D

motorkari musia davat pozor nie len na seba, a rozmyslat len za seba, ale aj za kazdeho ineho (auta kamiony chodci) ...

zivot je uz raz taky

risk - zisk

mame strach z motoriek, aut, zoskok z lietadla atd.. ale zas clovek s tym ziska zazitky, skusenosti, adrenalin, a zije..

to uz musis sama zhodnotit, ci sa ti to oplati :)

ssasanka

lost nepotrebujem zase prilis rychlu, hej taku beznu aby som do roboty isla na nej, na vylety a tak :)vazne ma to laka a rozmyslam nad tym, ale mam aj strach z toho:D

lost

a to chces nejaku sportovu motorku ktora ide velmi velmi rychlo, alebo len nieco take bezne co ide tak bezne? :)

to musi byt super sranda, hlavne v lete a napr cez aply taky trip :)