Nevera

Príspevok v téme: Nevera
ursula555

Musím to dostať zo seba von, cítim sa úplne mizerne. Potrebujem nejaké slová podpory. S jedným mužom sa stretávame, on pred väčšinou kamarátov tvrdí, že som kamarátka, nevedia o tom jeho rodičia, ani nič, a ťahá sa to pomaly dva mesiace. Som zaľúbená, ale včera... Jednoducho bola som sa baviť v podniku, a vypila som si. Nezvyknem to preháňať, ale teraz to bolo strašné. Na tej akcii som stretla muža, ktorý sa mi predtým strašne páčil a iskrilo to medzi nami. Ja hlúpa a doslova "ožratá" (pardon za výraz) pod vplyvom alkoholu som nejako neodolala, a bozkávali sme sa, potom sa to dostalo až k sexu, ale trvalo to možno 10 sekúnd lebo nás ktosi vyrušil, už neviem presne ako to bolo. Najhoršie je, že ja som zástanca vernosti a lásky, nevedela by som to odpustiť, strašné mám výčitky svedomia:( Za triezva by som to nikdy neurobila. Nikdy predtým sa mi nič také nestalo, a hovorila som si že sa mi to ani nikdy nestane, absolútne nechápem, a neviem, čo mám teraz robiť. Ten muž s ktorým sa stretávam a ktorého ľúbim, bol aj môj prvý, čo sa týka intímnych vecí. Neviem ako sa mu pozriem do očí. Trápim sa. Najradšej by som to dostala zo seba von, povedala niekomu, ale nejde to. Keby sa to dozvedel tak je to koniec vzťahu, a to by som radšej umrela :( Prosím ľudia, help :( cítim sa ako najväčšia špina... pošliapala som razom svoje zásady, takýmto úletom :(

Toonik

Ty si robíš hlavu nad 10sec. Bol som v Norsku na spracovaní ryb,na ubytovni nás bolo 185chl. a 217žien.
Prvý týždeň sme si volali ako si chybame a potom postupne pracovala príroda,každy si našiel babu a sex mal skoro každý večer po 12hod.drine si to telo pytalo,pomenili sme si izby a byvali sme v pároch. Bol som tam 4roky/1x za 2mes.doma a čo sex je normálna potreba či už muža,či ženy...za tu dobu každý vymení X žien a pritom má doma ženu a opačne...boli i detičky a čo ..je to normál!!!
Nebul prosímŤa to je život-peniaze-sex a sex!!!
Tak to frčí venku a je to pravda.

ursula555

Ľudia, vy ste hotoví psychológovia :) máte pravdu, vo mne sa to asi nazbieralo tak som urobila niečo také, keďže "som len kamarátka":/ Dosť ma to mrzí, a verím tomu, že sa to zmení, veď 2 mesiace nie je taká extra dlhá doba. Niekomu sa srdiečko rozohrieva pomalšie. A k tomu úletu- aspoň som sa poučila, a verím tomu že sa to už nezopakuje. Hlavne si musím odpustiť sama. Fakt veľmi ďakujem :)

Izabelka_MT

to že si bola opitá ťa vôbec neospravedlňuje ...aj ked sme pod vplyvom alkáču robíme len to po čom túžime a chceme to robiť ...priateľovi nič nepovedz a ty na to čo sa stalo zabudni ...a to že sa nepriznáva zato že spolu chodíte je dosť divné, nemyslíš ??

alenka_maxova

Magy? Mohla by som sa ta nieco opytat? :) Neviem sice ci si tento moj prispevok vsimnes, ale za pokus to stojiii :)

nevedomost23

úplne ťa chápem, vime že máš hrozné výčitky a bojíš sa že sa to dozvie, aj keby šanca, aby na to prišiel bola minimálna, ale po prá dňoch to prejde, a bude to dobre, ale ľutovať to budeš stále...dobré je, že zatiaľ nie ste spolu dlho, navyše on zrejeme ani nie je zaľúbený, takže to tomu vzťahu ešte uškodiť nijak nemôže, ale ked sa na to pozriem z druhej strany, že nie ste spolu dlho a už ho stihneš podviesť, tak človek pochybuje či sa to nestane znovu...ale nechaj si to pre seba, ber to tak, že sa to vlastne nestalo, bola si opitá (čo nie je ospravdlnenie, ale povedzme, že všetko sa zdalo ako sen, nespomínaš si naň)...najbližšie pi s rozumom, a vždy sa sama seba opýtaj či ti to stojí za to, prísť o človeka, ktorého ľúbiš, kvôli jednému, ktorého stova poznáš a stráviš s ním dokopy pár minút, hodín nanajvýš a potom sa už neuvidíte, alebo iba minimálne.

ollla

Načo mu to budeš hovoriť! Nechal ti tam odtlačky,či čo. Moja zlatá,môj je londýne a hovorí,že nikoho nemá a doma sexujeme každý 3deň a keď nie,tak ledva vydrží! Myslíš,že tam neohne nejaku. I Tvoj nebojsa šuchne čo a kde sa dá a neveša Ti to na nos! Poctivosť v tomto štáte padá na nos!!!

Nicoll

Ursula netrap sa,nevera neni spravna a fer,ale to ako sa k tebe sprava "priatel" je chrapunstvo...chapem ta,ze sa v tebe nieco zlomilo a prisiel skrat...nezozieraj sa vycitkami pre niekoho kto si to nezasluzi,viem,ze veris a dufas,ze to tak neni ale bud pripravena na to,ze on vas vztah vobec neberie vazne a nevere sa tiez branit nemusi