tehotnost

Príspevok v téme: tehotnost
lissa1

ahojte, potrebujem poradit :( berem antikoncepciu uz mesiac a 14 dni, lenze zacala som brat prvu tabletku ked mi menstruacia koncila,ale teraz som si ju vzala jak zacala,no aby sme sa dostali k veci bola som s priatelom milovali sme sa a spravil sa do mna mozem otehotniet ?? (antikoncepcia DAYLETTE) prosim nepozerajte na gramaticke chyby :/ dakujem

maruska123

nie nebrala si spravne..pretoze druhy mesiac si nemala brat tabletky podla menzesu, mala si uzit 24+4, bez ohladu na menzes...cize ochrana nulova

lissa1

boze -.-" ja som to uz brala ano viem ze sa to ma brat v prvy den menzesu , ale nebola som si ista ci to bol menzes , tak som si tu tabletku vzala,ale teraz mi presiel menzes druhy krat a to som brala sptavne

alenka_maxova

v prvom rade to vysvetluje doktorka, ked predpisuje antiku....dievcatka by mali viac pocuvat a mozno aj menej sexovat, vsakze...Ked ste si ani nie iste, ci ste dostatocne chranene...ach

maruska123

alenka_maxova asi ano, ja neviem...:D ved ten letak je pisany ako pre debilov a je to taka praca si ho prcitat? minimalne tu cast, kde sa pise, ako sa to uziva???
potom tu bude vyplakavat, ze je tehotna a ze hak je nespolahliva..no velke H je na vine Hak

alenka_maxova

:D maruska, moja rec...Jedna moja kolegyna jedla antiku ako cukriky. Vynechala aj niekolko po sebe a mala sex. Samozrejme, potom sa bala, ze moze byt tehotna. A tak jedla viac tabletiek aby citujem "potratila".. :D No uvaz, sibe uz tym dnesnym babam?

maruska123

no moja kedze to beries hocijak a vobec nie, ako sa ma, tak jasne, ze mozes byt tehotna

podla mna by pri predpisovani antiky mali robit iq testy

mala si ju zacat brat v prvy den menzesu, potom 24 tabletiek aktivnych a potom 4 dni neaktivne, bez ohladu na menzes

ty si ani nebola chranena pri takom uzivani, co tak si precitat letak ty trubka????

ano.

tabletky sa maju zacat brat v prvy den krvacania, potom uz nesledujes ho, ale dni kedy mas brat a dodrziavat pevne urcenu prestavku