priatel si telefonuje s ex

winki

A čo...aj môj byvaly je moj najlepsí priatel, najnovsie sa zoznamil aj s mojim terajším a chodíme spolu na akcie a ziadny problém.

Tvoj priatel je s tebou tak si vztah zbytocne nerozbijaj výčitkamia zákazmi to nikam nepovedie....ak si s nou rozumie tak to bud akceptuj ty, alebo mu to zakaz razne a hotovo.

M 25

bože, zas dalšia čupka, čo nevie, čo so sebou.. sa čudujem tým chlapom, že to s takými, ako ste vy, aj vydržia ...
no a čo, že si spolu telefonujú? je to súčasť jeho života a ak dobre spolu vychádzajú, prečo sa nenávidieť ?!
to z neho , či z nej nerobí zlého človeka!
tak sa uvedom a nerieš ho .. kým nebudeš mať podozrenie, že spolu náhodou niečo majú, kašli na to a ber ju ako jeho kamarátku, bútlavú vrbu...

Meretseger

Že je jeho ex predsa neznamená, že ju musí úplne vyhodiť zo života. Trebárs sa rozišli v dobrom a ostali priateľmi. S bývalým mám suppa vzťah, tiež mi slúži ako vŕba, a hoci nemám ďalšieho priateľa, ktorý by o tom vedel - teda potom som mala, ale ten to nevedel - a mohol by žiarliť, vysvetlila by som mu to takto a ešte by som mierne dodala, že prehnaná žiarlivosť škodí zdraviu:)