Znova problém so vzťahom.

Príspevok v téme: Znova problém so vzťahom.
biela mačka

Zdravím,potrebujem prosím konkrétnu radu bez kritiky. Stretla som sa s jedným 7x zatiaľ,na ďalšom stretku sa dohodujeme spoločne, čiženie som ja iba iniciatorkou a nenaháňam ho. Pri každej rozlúčke sme si dali pusu, ale ešte sme sa napríklad ani len nedržali za ruku. Ja toprvánechcem urobiť ato, že mi chýba sex,otom nechcemmu hovoriť, lebo som sapoučila z nedávnych odmietnutí. Alečo ak aj on e nesmelý? Potom kto začne?Ja sa totižbojím, žekeď dám najavo väčší záujem, tak takisto mi zdrhne, ako tí predtým.

biela mačka

Ale mne sa niečo rozbieha :-) Len sa podvedome bojím, že či nebude taký ako ex :-( A ja som bola milá, no napriek tomu ma odmietal - začalo to vtedy, keď si zaobstaral PC a venoval sa mu viac ako mne. Z toho by šiblo aj poriadne sebavedomej žene, si myslím.

AdamKrt

biela mačka Dnes 10:06 - poviem Ti to takto. Uz davno, ked som bol este studentik, sme si vsimli na ucitelkach, profesorkach, ze niektore sirili okolo seba tzv. nervnu naladu. No a niektore dni vedeli byt pokojne, ziarit ako slniecka. To vtedy, ked ich muzicek doma riadne pretiahol. Mozes si hovori co chces, toto Ti chyba. Vtedy sa do tela vyplavuju endorfiny, clovek je pokojnejsi, vyrovnanejsi.

Ked si v jednom kuse napata, siris okolo seba negativnu energiu a aj ked sa hovori, ze muzi moc empatiou netrpia, vedia nieco take vycitit tiez. Potom maju z Teba dojem arogantnej hysterky, cloveka siriaceho negativnu energiu. Keby si bola v pohode, ABSOLUTNE BY SI NERIESIAL SVOJHO EX. Lenze Ty s tym NIE SI VYROVNANA.

Pokial si nechces uvedomit, ze najskor musis zmenit seba, aby sa k Tebe Tvoje okolie zacalo spravat inak a muzi Ta vnimali inak, budes mat problem. Ked posles niekomu foto, kludne sa s Tebou stretne, lebo si pekna zena. Ale mat vedla seba nervnu hysterku, aj ked peknu, to kazdy radsej pojde pozriet inu, vyrovnaniejsiu osobu. Neni nic horsie, ked zena bude pilit doma muzovi usi.

Viem, ze chces vsetko, co Ti vo vztahu chybalo. Tiez to chcem po mojom rozchode, ale nebudem na to predsa tlacit, ze vsetko musi byt hned.

Ty sa potrebujes upokojit a o tom su tie rady.

biela mačka

Lenže vibrátor je iba prístroj - nepovie žene, že je krásna a že sa s ňou cíti dobre, nepohladí ju po vlasoch, neobjíme ju - a mne chýbalo vo vzťahu s ex viac to, ako sex samotný.Tak snáď sme sa už pochopili.

anjelik

Micka, keď sa ťa spýta na bývalého, jasné, že nemusíš klamať. Stačí, keď povieš, že vám to nevyšlo, lebo ste boli rozdielni v názoroch. Viac to nerozoberaj. Ak by sa pýtal na podrobnosti, nerozoberaj..povedz, že pre teba je dôležitý on a nie niekto z minulosti a za tým si stoj. :o)

biela mačka

Hej,pomyslel by simožno...hlavne kvôlitomu, že som si to tak dlho nechala. Ale kreténovi som napísala ešte poslednú sms. A pochybujem, že si niekoho nájde..možno neakú hlúpučkú, lebo sebavedomá žena ho rýchlo kopne do zadku...

Leela333

Ako prosím :-D Len pre prostitútky? Myslím, že prostitútky to nepotrebujú, tie pri svojej práci nemajú o chlapov núdzu :-D Náhodou to nebol zlý nápad, možno by ťa to konečne upokojilo ;-) Ale ty si to ako vždy zamietla, pri mojom komentári si sa vyjadrila len k tej najnepodstatnejšej veci (prečo sleduješ tvojho ex facebook) a pointa môjho komentára odletela do neznáma :-) Fakt neviem ako si chceš týmto spôsobom pomôcť...
To isté pri Adamovom komentári, úplne si preletela podstatu a vyjadrila sa len k vibrátoru. A potom zase ďalej trepeš o svojom príšernom ex, lebo očividne si sa cez neho ešte nedostala ináč by si mu už dala pokoj a neriešila ho stále. Je absolútne jedno čo ti robil a aký bol, lebo je to MINULOSŤ. Ani to nevyťahuj pred tým terajším, lebo si pomyslí, že ti šibe. Rozprávaš totiž o tom, akoby ťa denne mlátil preboha. Proste naňho zabudni a ži si svoj život, čo na tom nechápeš?

biela mačka

Ja potrebujem hlavne cítiť, že muž ma ľúbi...vibrátor je iba pre prostitutky!!!
A čo sa týka ex - on nebol dovtedy, kým ma poznal pri mori. Tak som obom kúpila zájazd do Chorvátska, zaplatila som aj za neho a napriek tomu už tam bol ku mne hnusný. Keď sme chodievali potom na ďalšie dovolenky, vždy som si svoju polovicu platila ja.

AdamKrt

biela mačka Dnes 22:56 - Ty si zo vsetkeho taka frustrovana, ze to bola moznost, ako sa mozes uvolnit a nebudes tolko basnit a mysliet na sex a dufal som, ze budes mat po tom aj kludnejsie myslienky.

Ludia Ti tu radia vselico, ale Ty ako taky verklik, len opakujes, aka si chudera, co si zle zazila s ex a preco neveris tomu novemu.

Len to nechaj plynut a uvidis sama, co z toho bude. Nemusis o tom spiritizovat...

A mimochodom, zacat so sexom neskor nebolo rozhodnutie, ktore by som lutoval, skor naopak. Aj ked mam ako clovek svoje pudy, mozno vacsie, nez Ty, dokazal som sa ovladat tak, aby ma to neovplyvnovalo.

Lenze Ty si neukojena uz niekolko rokov zo vztahu, kde si bola nestastna a zavalena nevsimavostou manzela a teraz, toto cele prenasas pri hladani vztahu k muzom.

Nechcel som Ti vulgarne napisat, ako Ti uz bolo niekolkokrat povedane, ze pre klud Tvojej duse, by Ta mal niekto poriadne pretiahnut, nech uz dojdes k rozumu :) Tak ten vibrator bola len cesta, aby si sa ukludnila...

Mimochodom, vies, ze prve funkcne vibratory sa pouzivali uz tusim okolo 19 storocia a vtedy to bola LEKARSKA POMOCKA na liecenie zenskej hysterie ? Bez urazky, ale ta diagnoza i liecebny program na Teba sedi :)

A nemysli si, ze ked Ti clovek povie nieco proti srsti, ze sa Ti to nepaci, ze je automaticky proti Tebe. Ludia Ti tu chcu pomoct, ale Ty mas tvrdu palicu...