Prejavy cukrovky

Príspevok v téme: Prejavy cukrovky
tinusska

na fore som citala, ze staly smad moze byt prejavom cukrovky? je to pravda? prosim vas... teraz mam velky strach, bo otcova mama bola silna cukrovkarka, a tak sa bojim, ze je moznost, ze som to schytala.. mozno je to plany poplach, ale bojim sa... najhorsie je, ze som odcestovana, takze kym sa dostanem k lekarke, potrva to... dakujem vam uz teraz moc

zimba

@sisahubertova - Fakt si si to nevšimla? :-O To som nevedela a aj sa ti ospravedlňujem, že píšem až teraz, no trochu som na teba pozabudla:-( Stojí cca 7,50€ (presnú cenu teraz neviem, ale tak nejako sa mi marí) A v balení je masť ureagamma, ktorá obsahuje 10% urey a je veľmi dobrá na popraskané a suché chodidlá. Ona je ako keby zadarmo, lebo to 90tbl balenie samotné stojí tak, ako teraz celý ten diabox. Preto je to výhodné balenie!

lorry22

@miulincha neviem, či som sa ti už stihla poďakovať ale ak aj áno, tak ti ešte raz ďakujem za informácie ohľadom vitamínov pre diabetikov. Včera som bola v lekárni a som ich kúpila. Dokonca lekárnička mi ponúkla výhodnejšie balenie v podobe diaboxu. Tak som odchádzala celá natešená, že som dostala kvázy aj darček a za lepšiu cenu:-) Iba 9,50€ som platila:-):-)

sisahubertova

miulincha veď práve preto nad nimi rozmýšľam lebo som videla, že fakt skoro všetky vitamíny obsahujú. ako dlho ich tvoja stará mama užíva? oni sa musia asi dlhodobo, že?
zimba ozaj aj také balenie predávajú? to som si ešte nestihla všimnúť. koľko ten diabox stojí? a čo to je za masť?

miulincha

-lorry22 iba pre dospelých sú tie vitamíny, nie sú vôbec určené pre deti!...a mala by sa užívať jedna tableta denne a zapiť dostatočným množstvom vody...

Suzanell

Baby poviem vám, že akékoľvek príznaky máte, choďte lekárovi. Neodkladajte to zbytočne. Taktiež som si myslela, že trpím diabetesom, pretože som mala veľa príznakov, no našťastie sa mi to nepotvrdilo. Skákala som až po plafón, bola to super správa pre mňa. No viem, že mnoho ľudí nemá toľko šťastia ako ja ale keď sa včas choroba podchytí, tak to nemusí byť také zlé.!

lorry22

@miulincha neodpísala si síce priamo mne ale čítala som, že si písala inej babe, že sú to tabletky s kopou užitočných vitamínov. Koľko tabletiek denne sa odporúča užívať? A sú tieto tabletky aj pre deti?

zimba

@sisahubertova - Dobre si o nich čítala. Už si ich len kúpiť a začať ich užívať aby si sa cítila lepšie. Teraz majú aj výhodné balenie "diabox", v ktorom je väčšie balenie týchto liekov a k tomu aj darček v podobe masti na nohy. Oplatí sa to lepšie:-)

miulincha

-sisahubertova oplatí sa ich kúpiť..keď si len vezmeš, koľko vitamínov je v jednej tabletke tak to už je niečo fakt silné..moja stará mamka ich užíva a keď si ich už ona pochvaľuje, tak to už je čo povedať..(ona mimochodom vždy všetko ofrfle)..za skúšku to stojí..veď nestoja tak veľa peňazí...

sisahubertova

baby užívate niektorá vitamíny pre diabetikov. čo na ne hovoríte? oplatí sa kúpiť? čítala som, že tieto tabletky obsahujú veľa vitamínov. som diabetička no tieto tabletky mi neporadil doktor. sama som na ne prišla. poraďte prosím!

miulincha

-diabeticka012 daj si varechu.sk a recepty pre diabetikov a tam nájdeš dosť receptov..to máš dobré, keď si môžeš nosiť jedlo aspoň si navaríš také, ako tebe chutí...a aký typ cukrovky máš?...dali ti tabletky alebo akú liečbu?