vysoká škola-sv. alžbeta

Príspevok v téme: vysoká škola-sv. alžbeta
brunetka_a

ahojte prosím vás , niekto kto chodí,alebo sa chystá na vysokú školu. sv. Alžbety ? ..

potrebovala by som poradiť s odborom , či socialnu prácu, alebo sociologiu :)

niake rozdiely, poprípade osobné skusenosti:)

prosím odpustite si také že kukni si ich stranku , už ju mám prejdenu celu , len chcem osobné skusenosti aké máte, sčím lepšie :) dikyy

brunetka_a

aj tak kolko % ludi študuje niečo a pritom robí niečo iné ?... môžem vyštudovať aj hocičo,ale ked sa nebudeš vedeť uplatniť budeš rada aj za to čo prijde... neni mi to jedno,ale ludia aj čo nemaju titul robia práce ktoré su odmenované dosť slušne, tam nejde o titul, ide o to čo máš v hlave, či sa vieš uplatniť, či je volné miesto niekde, alebo potom už po známostiach ... a ty máš aku strednú alebo aj výšku ?...

Laurina22

Nemam rada ludi,ktori si vyberaju skolu,resp.odbor koli titulu.

Nechapem ako ti moze byt jedno co budes studovat

brunetka_a

aj tak podla mna niak bere sa do ohladu že z čoho máš titul? podla mna hlavne že ho máš . či ?:)

lebo ako mám OA, ale niak ekonomická ma nechytá , komenského už bola prihlášky, a niak ani celkvoo ma ekonomické zameranie nechytá ..:( stači mi na OA- ekonomia, učtovnictvo, banko... aj to je vela :(

brunetka_a

lebo rozmýšlam nad tou sociologiou,alebo socialnou prácou , a neviem sa rozhodnuť, že čo je tak lepeiš do buducnsoti , a tak celkovo, len o titul mi ide :)

Laurina22

Socialna praca ma bohuzial meno take ake ma a ak nie si srdcom aj dusom pre socialnu pracu tak nechod na tento odbor

Inak skola to nie je zla