Psychiatricke vysetrenie

tpch1

atide, ked rozkecavas o sebe, ze si labilna, tak sa necuduj. To nemas ine temy na rozhovor ako svoj zdravotny stav? Co sa tyka vodicaku, pokial nie si tazky psychotik, tak sa o to nikto nezaujima. Pacienti bezne soferuju.
Co sa tyka psychiatrickeho vysetrenia, je to bezny rozhovor o tom, co cloveka trapi a lekar si diagnozu upresnuje cielenymi otazkami. V pripade, ze si nie je isty, moze poslat pacienta i na klinicke psychologicke vysetrenie, kde sa diagnoza upresni. Nic strasidelne na tom nie je.

ATIDE/ESMERA

Nie? by si sa čudoval/a, ako to zuajíma šéfov...ja keď som šla učiť na Zˇ, tak som z prostorekosti riaditeľke povedala, že ich mám, a ona si dovtedy dávala bacha na moje správanie, a pri prvej sťažnosti od rodičov povedala, že načo zamestnala tkaého psychopata, a ja som v tomb ola nevinne...a už tam nepracujem,t akže tak :D vo firmách to tiež notujú

maruska123

preco by sa to mali dozvediet? ved obvodak to castokrat ani nevie, to po prve a po druhe, nemusi ti to tam vobec napisat..tam je podstatne hlavne, ci mas dobry zrak..a ci napr nemas epilepsiu a podobne, co keby ta pochyti za volantom, tak zabijes seba a aj vsetkych naokolo...nikoho nezaujimaju tvoje psychicke problemy

ATIDE/ESMERA

Tak možno pre tých, čo už VP majú, ej ot iné, ale ak ho niekto ešte nemá a chcel by si hos praviť...každopádne sa už na človek a v práci a aj na kurze VP budú dívať asi iným očami, ak sa o tej psychiatrii dozvedia

ATIDE/ESMERA

Ale so záznamom na psychiatrii sa žije ťažko, vodičík a tak...tak si to rozmysli, či t neprekonáš aj bez toho