kamoska

Príspevok v téme: kamoska
NiKa21

neviem preco ale vadi mi priatelova kamaratka,neni to jej spravanim (spravanie ma mile a ja by som si snou skvele rozumela) ale tym ze snou spal.I ked povedal ze to nic nebolo ze to pre neho nic neznamenalo a ze ma teraz priatela aj ona tak nemam dovod ziarlit.Ale vadilo mi ked mu napisala lubis ma ? a on jej odpovedal ze samozrejme (mne totiz vravy ze ju ma rad jak sestru) ale nestalo sa to raz co mu pisala lubim ta atd.alebo sa stretavaju,a mala ist dokonca za mna aj na jeho stuzkovu kebyze nejdem ja. co ma dost zarazilo.A druha vec moj frajer je dost ziarlivy a ku mne nepripusti ziadneho chalana nemozem ziadnemu chalanovy pisat steklive spravy,ale ked som sla do jeho sprav jej tam ponukal ANAL a ja len ovarena kukam ze v pohode....aky mate na to nazor ?

sewie

sprava sa jak 15 rocny alebo jak dobre vzpocitava mrcha a nechapem na kereho andela s takym tuponom chodis!!!!si tam robi yadne dvierka s "kamaratkou" a teba si poistuje proti ostatnym chalanom...nechapem co chces viac! si z teba a toho jej frajera robia tak dobru rit!