Tetovanie

boo

ahoj chcela by som som skusiť tetovanie len som sa chcela opytať že keď mam alergiu na kov/cobalt,nikel/ možem sa dať tetovať, a ešte či sa treba o tetovanie nejako špecialne starať alebo či sa snim možem kupať či farba nejako nevybledne

alickaa

pekný večer prajem. mám čestvé tetovanie a vyhodili sa mi okolo vyrážky. asi 6 a vyzerajú ako tie alergické, môžem dostať alergiu na farbu alebo niečo? stalo sa vám to? natieram si to fenistil gelom a neviem či si nemám dať dithiaden(alebo ako sa to píše.) vďaka

grétuška

nebola som v salóne. ale všetko bolo sterilné a tak... to je na dlhšie, týpek má všetko(povolenie a tak.) poznám ho roky, ale bála som sa, mnoo dosť som si vytrpela, ale výsledok vyzera uplne inak ako na papieri, som príjemne prekvapená!!!
teraz to sice kustok boli ale co uz!!!

lenoccka

mne sa nic nestalo absolutne, chlap vyzeral presne ako napisala saxana, ale mal rukavice a vsetko odbaloval z povodneho balenia predo mnou...
PS: mam to na krizoch :)

saxana

nic z toho nedostanes,pretoze v studiach sa pracuje s maximalnou hygienou!!!!!Vsetko je sterilne,"tetujuci"pracuje v rukaviciach-hoci vyzeraju dost strasidelne skoro vsetci:-)tak robia to vazne s citom a s cistotou.Mne sa mozno trochu od vtedy dorobili kramy..ale moozno som si to len namyslela...

grétuška

ešte jedna otázočka, čo sa dá z toho dostať? nejaká choroba alebo tak. myslím okrem niečoho z ihly, bo toho sa nemusím báť, no nejaké iné veci. všetci ma tým strašia aby som si nič nedala. no ja stále neviem že čo by som mohla dostať z toho. help
inak už zajtra, držte palce:-)

saxana

Ja som si na to presne davala najskor mydlo antibakterialne,potom Dermazulen a to aj niekolko krat denne.A este mi to aj doporucili prve dni preliepat si to potravinovou foliou.Zahoji sa to rychlo a jasne,v studiu ti poradia co a ako;-)

grétuška

vidím, že všetci sa chodia dávať tetovať do štúdia. ešte som sa nedala, až vo štvrtok, len sa pýtam informačne ci náhodou nemám niečo doma, chapete...:)