perspektívne povolania pre ženy

Príspevok v téme: perspektívne povolania pre ženy
Sell

Čaute, zaujímalo by ma - čo myslíte, ktoré sú perspektívne povolania pre ženu? Som na osemročnom gymnáziu, o rok maturujem a dáko stále neviem, čo potom. Musím ísť na vysokú, však čo mám z gympľa? Predmety ako matika, fyzika, chémia mi nejdú, tak to musím hneď vylúčiť. Celkom dobre mi idú jazyky (AJ, NJ),ale nie je to až taká sláva. Vlastne mňa nič až tak nebaví. Dáke rady, na aký VŠ odbor by som mohla ísť a aby som nemala nejaký veľký problém s uplatnením? Ďakujem :-)

Sell

242.78 tvoj štýl vyjadrovania je tiež nadmieru inteligentný, ako vidím :-D keď si už taký veľký odborník/odborníčka (neviem, čo si), tak hádam zaiste vieš, že ľudia zameraný na tvorenie HUDBY tu na SVK len veľmi ťažko prerazia (tým nemyslím komerčné hovadiny, ale muziku v pravom zmysle slova, o čom ty asi nemáš ani poňatia :-D )

rrrrr

ved pisem ze si neschopna len co uz ked si to nechces priznat. skola 0 bodov, iq detto, mozno skus ist este k policajtom tam svojimi mentalnymi schopnostami zapadnes

Sell

242.78 si riadne mimo :-D úplne iným aktivitám, ktoré ma ale určite neuživia, až tak moc si určite nefandím

Sell

"ze si neschopna a ze nic nevies robit?" - kľud :-D áno, vôbec nič neviem ;-) ty nemáš ani len šajnu o tom, čomu sa venujem pomimo školy, tak tu netrepkaj :-D nie každý je študijný typ a nie každému idú všetky predmety :-)

Sell

vidlička aj o tom som rozmýšľala, ale AJ a NJ? To sa mi zdá už také tuctové. Taktiež mi v hlave vŕta aj cestovný ruch :-D len tá matika :-D

Sell

242.78 kľud :-D nepoznáš ma, netušíš, ako vyzerám, tak sa radšej zdrž komentárov a nevyvyšuj sa tu, lebo je to smiešne :-D