zubné ošetrenie v úplnej anestéze

ATIDE/ESMERA

Nooo, tak ajk Ti ja možem povedať, lokálna anestéza je nič, to sa dá vydržať, len malý vpich a hotovo, raz mi pritom stiekla slza dolu tvárou, ale záleží aj na prístupe ošetrujúceho lekára

maruska123

no tak co mas?

vies co mne uz tiez robili vselijake zakroky v ustnej dutine...a dali mi lokalnu anestezu...a tiez to nebola sranda

ATIDE/ESMERA

koľko stojí anestéza úplná, takt o veru enviem, ale lacné to asi nebude...radšej tú injekciu, každý mesiac jeden zub, to ti pri výplate vyjde :D

ATIDE/ESMERA

No, to by si videla, čo to je, ak má niekto hlboké kazy, že chvíľu...veď preto soms a bála hcodiť k zubárovi, kvôli boelsti. Stačí normálna anestéza, injekcia pri vedomí. Čo všetko bez anestézy robili chudere mojej segre, tá už enchce zubára vidieť ani na obrázku...:D to nie je chvíľa, mne vrtal hodinu aj pol, s injekciou, neviem si rpedstaviť, že by som mala takú bolesť držať bez nej

maruska123

a naco chces uplnu anestezu? anesteza nie je sranda a moze mat aj vedlajsie ucinky.. a este aj kvoli zubom??? to nevydrzis tu chvilu preboha?

ATIDE/ESMERA

asid akde v BA na Kramároch. Ale dajs i radšje normálnu anestézu, ja tak chodím a už mám 15 zubov orpavených, už sa nebojím, a zvuk vrtáka mi nič nerobí :D