bude z toho nieco?

Príspevok v téme: bude z toho nieco?
lady saddy

na akcii som sa spoznala s fajn chalanom, spolubyvajucim mojho kamarata. najprv dlho dlho sme tancovali, potom aj bozky boli, az do konca sa venoval mne, pred kamaratmi ma chytil a drzal za ruku...
dohodli sme sa ze si ma najde na fb a potom poriesime ine kontakty aby sme sa este videli.
normalne by som takym kecom neverila, ael toto bolo ine. tazko to vysvetlit. to co hovoril a robil a ako to hovoril... uverila som tomu ze to hadam mysli vazne.
aj si ma fb pridal, a hned mi okomentoval akusi pesnicku... ale odvtedy nic.
pytala som sa toho kamosa, ci to bol len flirt, ci na to mam zabudnut. vraj nie, ze je to celkom nadejne.
ale preco sa mi teda neozval?
nechcem sa vtierat...
hadam necaka ze teraz som na rade ja... :D
mam mu napisat ci nie? od toho vecera su to tri dni.

Leela333

Podľa teba, keď ti niekto dá komentár na facebooku, tak sa mu hneď páčiš? :-D Alebo to čo je za prístup... Bože môj.

Keď má záujem, ozve sa. Možno bude čakať aj nejakú iniciatívu od teba potom, ale určite by sa ozval. Takže by som asi počkala.

vitali

Asi by si mala ešte nejaký čas počkať. S tým fb to nie je zlý nápad :) Nerozumiem, prečo to chlapom tak neuveriteľne dlho trvá, kým sa ozvú :) Ked má o teba záujem, ozve sa ti. Neverím, že chalan, ktorý ma skutočný záujem, nevyužije príležitosť sa ozvať dievčaťu.
Ja mám skúsenosť takú, že ked som sa páčila jednému chalanovi, ozval sa mi neskôr, ale ako sľúbil. Teda nebolo to prvý deň, ako sme sa spoznali, ale tuším po týždni. A bola som prekvapená, že to fakt dodržal. Tak ešte vyčkaj, a uvidíš.

lady saddy

prispevky ziadne nove nema, albumy alebo nieco starsie nechcem- budem vyzzerat ze som sa mu prehrabala celym profilom co je sice pravda ale vediet to nemusi :D a fotku lajkovat mi pride divne :D
hoci na nej teda vyzera velmi dobre :)

lady saddy

cozee?? :D
jejda, tak teraz babo rad...
ako na parkete prisiel on za mnou, on sa okolo mna tocil hoci som videla, ze sa o neho dve dalsie pokusali... on ma chcel pobozkat a sam ma chytil za ruku...
ale ja som sa ho spytala ci ho este uvidim, na co teda reagoval tak ako som pisala uz.
nemam so vztahmi extra skusenosti, ale na tomto mi asi celkom zalezi, rada by som keby to klaplo...
mozno sa ozaj popytam toho kamosa co mam robit :D on ho pozna od zakladky

bingham

To je sranda...u mna aj ostatnych chalanov co poznam to je presne opacne...nech sa baba ozve...a ked ne tak sa nic neriesi :))