Antikoncpecia - Jeanine - účinky

jjarkaa

caute..no ako tak citam tak by som vam chcela povedat k antikoncepcii len tolko ze kazda antikoncepcia ma iny pocet hormonov a vsetkych latok, a my nemame rovnake telo ani organizmus tak kazda antikoncepcia posobi inak na dany organizmus..a nie je pravidlo ze cim drahsia antikoncepcia tym lepsia..aj lacna moze mat dobre vplyvy ale zasa zalezi na danej osobe..treba si to uvedomit ze neziaduce ucinky moze niekrote dievca mat vsetky a niektore ziadne a pritom su v tom istom veku...toto som chcela napisat preto, aby ste sa nebali tie ktore do toho len idete...

anka

Ahoj,vieš že aj mna z nej bolia prsia,mam ich velmi napuchnute. Dokonca sa mi stalo,že pri draždeni,alebo stlačeni mi z bradavky vychadza nejaka biela sekrecia.bola som na prehliadku a lekar mi vravel že je to u dievčat normalne,ale ja som to predtym nemala a tak mam tušenie že je to z tabletiek.neviem čo s ty?Stalo sa vam to už?

mony

ja beriem jeanine 1 mesiac, predtym so mala belaru ale uplne sa mi stratila chut na sex, tak mi dali tuto, ale niektore vase odpovede ma docela zarazili, ja sa zatial nestazujem, hoci ma velmi bolia prsia. mate to aj vy?

moniqa87

no netusim co ma ten doktor v hlave, ale tato hak je hlavne pre mlade dievcata, ale sak ked to vyhovuje, mozu ju brat urcite aj starsie, ja ju beriem uz skoro dva roky a som fakt spokojna, ma len pozitivne ucinky a mam 20rokov, len tak pre info..

anka

Ahojte, kamarátka bola u svojho gynekológa, a opýtala sa ho na Jeanine.a ten jej vravel že je to antikoncepcia pre ženy v prechode.viete o tom niečo?je to pravda?ja ju tiež beriem,zatial v pohode,no zacinam mat strach:(

andrejjka

ja uz beriem jeanine 2 mesiace, len chcem vediet ci mozem byt tehotna alebo ci to uz je kryte tabletkami.tabletky beriem pravidelne...

sheilla

Ahojte, ja mám 25 rokov, jeanine som užívala 5 rokov, predtým ani počas užívania tabletiek som nemala žiadne zdravotné problémy, ale teraz po 3- mesačnom nebratí tabletiek mi zistili vysoké hodnoty cholesterolu v krvi, pritom mám dobrú postavu, cvičím atď, a najnovšie mám bolesti v podbrušku a gynekologička mi tvrdí, že to môže byť myóm, ktorý sa tvorí hlavne činnosťou estrogénu, ktorý sa podáva v tabletkách....tak neviem či sú tie tabletky až také super ako som si aj ja na začiatku myslela.myslím, že majú dosť vela nežiadúcich účinkov, ak nie hneď tak neskôr po dlhodobejšom užívaní.to je môj názor.pekný deň.