Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(

Príspevok v téme: Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(
ypsilonka

Dnes sme mali byt spolu, ale nieco do toho prislo, tak sme si len pisali.Vcera som mu do bundy dala darcek, ale cely den mi o nom nic nepovedal, aj ked mi dva krat volal, tak som si myslela, ze zasa ma plnu hlavu len prace a ani si ho nevsimol. Pisali sme si a ja som mu to napisala, ze aj ked je so mnou, je myslou inde a tak celkovo a on napisal, ze je mu to luto, ale ze ma toho vela a darcek samozrejme nasiel a potesil ho. Vsetko ok, napisal dobru nocku a ja som ho prezvonila, lebo uz nemam kredo, zavolal naspat a prva veta bola Snazis sa mi dovolat ci co? Strasne ma to zaskocilo, jeho ton hlasu znel akoby som ho otravovala.Tak som mu to povedala, ze preco je na mna taky a on vraj ze uz mi hovoril ze po 6tej nebude vyvolavat, lebo uz to plati a nechce citujem davat vyje*ancom peniaze za telefon a este mi povedal, ze vacsiu pi*ovinu ako to, ze na mna nema cas som uz nemohla zapotit.Takto doslovne mi to povedal, hlas mal nevrly, rozplakala som sa a on mi povedal, ze ide spinkat a nemam sa hnevat.Polozila som.Nemozem uverit tomu, ze sa so mnou takto rozpraval.Ved som mu nic zle nenapisala, ziadne nadavky, ani vycitky, davala som smutne smajliky a on takto.Co si o tom myslite? Ja zacinam pochybovat, ze ma ten clovek miluje...

Aprílka

No toto na 25 ročnú rozumnú dievčinu nevyzerá...ale keď myslíš....pohádaš sa s priateľom a hneď to píšeš na net? Divné...nabudúce vypni tel.,PC, choď sa vyspať a vstaneš s čistou myslou a uvidíš veci inak, keď máš 25!! Ja som omnoho viac rôčkou s mojím priateľom a poznáme sa ako vlastné topánky a niekedy si ideme na ,,nervy,,....skús sa od neho odmlčať sms-kami a telefonátmi a uvidíš, že sa bude čudovať a bude hovoriť: čo ona mi nepíše? nevolá? čo sa deje? A uvedomí si, že raz za čas sa má ozvať aj on sám....skús sa zamyslieť ako niekedy rozmýšla chlap aj ked to je ,,niekedy,, nepochopiteľné :D

omajgat

a je je :-D to su mi ale problemy .... dam ti radu z vlastnej skusenosti....nerob z komarmuta somarmuta :-D hned beries vsetko tragicky , to je typicke ked ti na tom cloveku zalezi ale aj on musi dychat tak ho nechaj kludne nech si porobi co ma aj ty si rob co mas v naplne praci a ono to ked vam laska vydrzat ma tak vydrzi ak nie tak bohuzial pride lepsia, a chlapy su podla toho ako ich vychovali , napr. moj otec je vychovany tak ze ziadna zena mu nebude rozkazovat ako sa ma spravat ci ma chodit do krcmy alebo kolko prepije z vyplaty , zas moj manzel ma respektuje aj ja respektujem jeho komunikacia je na prvom mieste aj ked sa hadame sme spolu a dovtedy sa hadame kym nas hlavy nebolia nakoniec sa aj tak objimeme a kazdy vezme vinu na seba a to udobrovanie je proste nieco krasne, skus ho nechat troska na pokoji ak nemas volne minuty tak mu napis obcas nejaku dvojzmyselnu sms z orangeportalu urcite ho to potesi a podvedome bude na tu sms mysliet a samozrejme aj na teba...ovsem ked ta ozaj ma rad :)

ZyxerkA

Po precitani pripsevku som usudila, ze dievcatko, ktore sa ,,stazuje" v nijakom pripade nemoze mat viac, ako 10 rokov. V pripade, ze viac ma, doporucujem navstivit psychiatra, a to urychlene. Taketo deti nielenze nemaju co robit na internete, ale hlavne maju este cas na vztahy.

ypsilonka

ahojky, tak sa to medzi nami dalo do poriadku...mal toho v praci vela a troska sa vyvrsil na mne, ospravedlnil sa mi a odvtedy je na mna dobry, dufam, ze to tak aj zostane:)