schudla som 23 kg, no teraz ma trapia strie :(

Príspevok v téme: schudla som 23 kg, no teraz ma trapia strie :(
romana 12345

Ahojte,

mam 20 rokov, a este pred troma rokmi som vazila 80 kil. vtedy som rapidne pribrala a potrhala sa mi koza na stehnach a zadku. Odvtedy sa mi podarilo schudnut na 57 kil.. so svojou vahou a postavou som konecne po velmi dlhej dobe driny spokojna, no stale ma velmi trapia strie :( mam uz 2 roky priatela a doteraz nikdy nevidel moje nohy za denneho svetla. Hanbim sa chodit na kupaliska.. 3-4 roky som sa kvoli tomu nekupala, ani ked sme sli na dovolenku. Som z toho zufala :(

Pocula som o laserovom lieceni (LED terapia) a vraj to velmi dobre funguje. Viem ze kompletne sa strie uz nedaju odstranit.. no ich viditelnost sa da vyrazne zmensit. Mne by pravdupovediac hociake male zlepsenie urobilo nesmiernu radost. Chcela som sa vas preto opytat, ak niektora z vas mala podobny problem, ze ako ho riesila, ake boli vysledky.. a ci sa oplati ich na tu bezbolestnu (drahu) liecbu laserom.

Dakujem velmi pekne za odpovede! :)

romana 12345

Dakujem vam pekne baby za odpovede!

Nakoniec som sa rozhodla tak ze pojdem k tomu lekarovi (co praucje s tym laserom) na konzulaticu, ktora je zdarma a uvidim co mi povie. Bola som sa tam osobne u neho objednat a povedal ze mi vsetko na sedeni vysvetli, ze skonstatuje v akom ''stave'' su moje strie a ze potom sa mam rozhodnut. Tak som zvedava. Uprimne som ochotna urobit cokolvek. Sama som si tie peniaze za par mesiacov zarobila, tak penazi by mi luto nebolo ak by mi to malo naozaj pomoct. Tak vam dam vediet ze ako to dopadlo ;)

Lusike: vies co.. jedneho dna som sa nastvala, odfotila som sa v spodnom pradle ked som mala tych 80 kil a vylepila som si tu foto na dvere kde som sa kazdy den nanu pozerala :D

V prvom rade som vylucila vsetko sladke (cokolada, cukriky, kolace). Uplne som prestala jest chleba a nahradila som ho celozrnnymi sucharmi. Ryzu cestoviny a zemiaky som obmedzila na 3krat tyzdenne na obed. Jedla som vela zeleninovych jedal, ovocie len pred 12-stou, vela ryb, kura na prirodno, morcaciu sunku, jogurty len ciste biele, nie ovocne. Vajcia na ranajky a sem tam aj kozie syry. A jedla som vela vseliakych polievok. A ak som mala velku chut na sladke tak existuju take sojove kekse, ktore su chutovo velmi dobre a vobec sa z nich nepribera (ak si samozrejme nezjest 20 :) ) Nic vyprazane, ziadne mucne jedla, proste nic tazke.

Ale HLAVNE som sa konecne zacala hybat. Minimalne 5krat do tyzdna som bud isla do fitka alebo si isla zabehat.. alebo na hodinku som si zahrala bedminton.. proste kazdy den hociaka aspon hodinova telesna aktivita. Priemerne som za mesiac schudla 4-6kg. Nazaciatku je to takze, ale po tyzdni ci dvoch ako sa rozbehnes potom to uz ide ako po masle ked vidis vysledky :) A vazila som sa kazde 2 tyzdne. Nie castejsie.. lebo po dvoch tyzdnoch uz su naozaj badat tie vysledky.

Vela stastia!

pavlina1986

ahoj, prikláňam sa k názoru Bibisi, slniečko naozaj pomáha (aj to zo solárka), sestra má po tehotenstve strašné strie na bruchu a po opaľovaní sa trošku stratili, vybledli....

lenulik6

aj ja mam strie vsade, uz od zakladky - som velmi rychlo vyrastla (tak som mala na stehnach, pod kolenami) a od strednej som doteraz iba priberala a chudla tak mi ostali strie aj hore.. na bruchu, rukach, prsiach :((

Neviem ci ta draha liecba stoji za to. Ale ak mas tolko penazi.. tak to vyskusaj.

A naozaj opalenie to scasti prekryje.

User_37597

a ked sa opalis tak to nebude tak vidiet.zapamataj si ze co priroda pokazila clovek nenapravy a ak ano tak len na urcitu dobu..
mam strie-stehna,litka,zadok,par na bokoch,prsia ale ked sa opalim neni to skroo vobec vidiet.ver mi ze toto je to najmensie preco by si sa mala hanbit ako clovek.
podla mna ser na to a nedavaj sa na take laserove somariny nahovorit.je to len vyhodenie penazi do vzduchu

elinkaaa

newem akej farby ich mas ci este take fialkate alebo biele ...ale mne trosku pomohol krem z avonu na strie ale nic moc ...resp. aspon stiahol farbu