Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Náhla nevoľnosť

Príspevok v téme: Náhla nevoľnosť
l-e-n-k-a

Dobrý deň,
včera mi v autobuse došlo náhle zle. Začalo to tým, že ma naplo na zvracanie, potom mi zaľahlo v ušiach a oblial ma studený pot. Okolie som vnímala, ale len tak matne, nemohla som rozprávať.Keď stav odznel, čo trvalo asi 5 minút, mala som strašné bolesti hlavy, ktoré neutíchali ani po tabletke. Autobus nebol preplnený a stála som skoro pri dverách, takže vzduch sa ku mne dotával. Už dlhšie mám problémy s vysokým tlakom, ale keď som došla domov a odmerala som si ho, tak som mala 130/75, tak si myslím, že s toho to nebolo. Toto isté sa mi stalo už pred 2 rokmi, lekárka i vtedy povedala, že som mala predkolapsový stav a tým to skončilo. Nemyslela som si, že sa mi to ešte niekedy vráti. Neviete mi niekto, prosím poradiť, či je to niečo vážne? Ďakujem.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.