čo všetko sa dá zmeniť a napraviť za 100 dní

Príspevok v téme: čo všetko sa dá zmeniť a napraviť za 100 dní
karim22

Krásnu nedeľu všetci,

v krátkosti: hladám niekoho, kto mi pomôže, a bude mi motiváciou (a naopak) pri nadchádzajúcich dňoch.
Jedná sa o to, že sa chcem pokúsiť zmeniť svoje stravovacie návyky a pohyb.
A po 100 dňoch si svoje zmeny a zistenia porovnať.
Bude to niečo ako pokus.
Chcem vedieť koľko sa dá zmeniť k lepšiemu na svojom tele, a dúfam že mi to pomôže aj psychycky.
Veľmi by ma potešilo, keby som to/sme dokázali a potom tak boli možno motiváciou pre ostatných, ktorí tiež stále nevedia začať alebo to vždy vzdajú.

PS. Tých 100 dní rozhodne nechcem brať tak, že to nejako pretrpím, a potom prestanem a vrátim sa k starému životu. Dúfam, že mi novo nadobudnuté zvyky zostanú.
Preto prosím pridajťe sa niekto ku mne, a buďte mi oporou, a ja budem zase Vám.

janka58964

vrele odporúčam kúpiť si knižku od pani Antónie Mačingovej: Najedzte sa do sýtosti alebo Schudnete jednou provždy. Pozrite si jej stránku: www.lahkechudnutie.sk, je tam všetko pekne vysvetlene, najzdravšie chudnutie, o akom som kedy počula, odporúčam!!!!!!

- mira

Nenapísala si konkrétne, čo chceš zmeniť a ako. Je veľa zmätočných systémov, ktoré nenapravujú stav. Rôzne jednostranné diéty, bylinkové kúry. Stravovanie si treba naštudovať, pochopiť princípy a poradiť sa a hlavne nenaletieť na sľuby rýchlej a ľahkej nápravy pomocou tabletkových produktov.