Pichanie v podbrusku

Príspevok v téme: Pichanie v podbrusku
tamara88

Poslednu dobu ma picha v podbrusku a zo spodu ma vsetko boli. Dnes som bola u gynekologa,ktory mi urobil usg a nezistil nic ocividne,tak este mam prijst na krv,ci to nie je zapal. Lenze teraz pocitujem aj pichanie vyssie...ako keby v boku...v lavom boku....moze to byt tiez gynekologicky problem,alebo to je nieco ine? Zda sa mi to vysoko na to aby to bolo od vajecnikov,prosim nejaku radu.Dakujem.

lala17

ja som mala podobne problémy zhruba pred rokom.. začalo to len pichanim v ľavom podbrušku,neskor bolesť.ale taka bolesť ktora pretrvavala nepretržite deň-noc. onedlho prišli aj krče.. museli ma hospitalizovať a začal rad vyšetrení.Prešla som si urologom,neurologom,gynekologom,chirurgom,gastroenterologom.. hľadali príčínu ale nenašli.nakoniec sa rozhodli pre laparoskopiu.pri operácii mi zistili chronický zápal vajíčkovodu a vaječníka.a okrem toho aj dosť nepekné zrasty po zápaloch. po operácii bolo pár mesiacov fajn ale problemy prišli znova. za 2 týžne ma čaká druhá laparoskopia. moja rada je: nechať sa poriadne vyšetriť gynekologom..ak by ani on nezistil príčinu,može to byť aj tráviacim ustrojenstvom či problémy z urologického hľadiska.. prajem veľa šťastia a pevné nervy