Gigantická flotila pri Slnku

Joo

no Ovecka je mi jasne ,ze teba nic nepresahuje ..... nie na duchov neverim, zatial som nemala tu cest si ich ochytat .... takze nie

lost

"otoc sa chrbtom k PC"

HAHAHAHA :D

neviem preco by boli tak blbi, ti Alieni, ze zaparkuju pred slnkom, aby sme ich videli, ked uz maju IQ na to sem sa dostat (nepisem priletiet, lebo teoreticky to mozu byt LUDIA z inej dimenzie, cize MY z buducnosti)..
Ak by chceli perfektne maskovanie v nasej slnecnej sustave, podla mna by bolo idealne za slnkom, cize aby Slnko prekazalo v priamej viditelnosti na ich "lod"

A mimochodom, lightsinthedark.wordpress.com
merkur ma pozemsky satelit teraz na obeznej drahe, podla toho clanku, mozno nam ho chcu ukradnut? :P

0vecka

mam co povedat k teme... tieto machule do nej ale vobec nepatria... to veris aj tym duchom na youtube? ... ano duch Jacksona sa potuluje po baraku...

čokel

www.youtube.com

Tu je jasný dôkaz, že pri Merkúre sa zdržiavala obrovská loď, ktorej maskovanie bolo narušené vymršteným oblakom plazmy zo Slnka. Rozhodne neide o zachytávanie plazmy v magnetickej pasci alebo niečo podobné, pretože tomu nezodpovedá tvar objektu.
A teraz mi povedzte, či som hlupák. Existujú jasné dôkazy!

0vecka

niekto to asi nepochopil lebo moze mat takato snimka urcite rozlisenie ... pri ktorom nieje vidno nic potom take kde je vidno nieco a potom take kde su vidiet detaily... pravdepodobnost takehoto zaberu je relativne mala ... teda sa jedna o zaber ktory nesmie mat detaily lebo by bolo jasne ze sa nejedna o ziadnu kozmicku lod ale musi tam byt nieco vidno... akoze ak tomu niekto veri tak je to musi byt debil ...